Chcem si umyť ruky

ethel

ňňň:-)
Panči,pošli detaily:-)
Som rada,že si tešivá...(.) ()...
zajtra robím doobeda,tak sa hádam poobede ozvem...dnes som vyhádzala malej skrine,teda pretriedila som to trošku a zaplnila vrece...nikdy by mi nenapadlo,že práca prospieva duševnej pohode....a teraz už hajde do sprchy a potom búva bába:-)

panika

potom mi nechaje odkaz, kto ma torticku..pridem na kusok :D.Dobru noc, uz fakt padam. LUBIM VAS..ste najsamfasa :D () () (.)

panika

a potom sukromne este poslem kde je zaber priamo do tvare :D a kde su len tri dievcata a slovanisti im podavaju ruky

ethel

málo žltej tu je:-)
Samozrejme černicu pozdravujem:-)
...žeby návraty stratených tvárí?...
Dnes mám celkom ok náladu...v robote som chatovala s mojou malou:-) Také to bolo zvláštne,ešte nikdy som si s ňou nepísala...:-)ešteže ju mám!!!:-))Teraz sme sa vrátili z tesca,lebo mi došiel sirup,tak sme sa boli spolu previezť na aute:-)Spievali sme si,rehotali sa,a teraz večeria,potom ju uložím búvať a lahnem si aj ja...to je môj dnešný pokojný dník.

pančita

Ahojkte ♥♥♥
netreba sediet pri PC, len by sa ti hlavou motkali blbe myslienky a to teraz naozaj nepotrebuejes..aktivita, aktivita -to je jedno aka, len aby si nemala cas na zle myslienky.

Beruska, aky votrelec ? Vitaj nazad, aj ked len maly kuk

ludia ja bludim slovenskom ako blazon -a vcera som mala pocit skoronaplnenia tajneho :ň sna..teda nie naozaj, len som si to tak namyslala. A teraz uz s urcitostou viem, ze netreba vahat.Ked mate pocit, ze mate cosi nadosah, treba za tym ist...aj keby Vam utiekol posledny autobus...len na margo -samozrejme ze som nesla, ani nenatiahla krk..len som si predstavovala....uz sa liecim (nie naozaj)..ale ide to velmi pomaly...lubim Vas a kazdemu prajem naplnenie jeho snov. Ak sa Vam zdaju hviezdy privysoko, počkajte až padnú na zem...