Chcem si umyť ruky

panča

krasny den
zijem, len nam nejde internet..tak som momo. Vzduchovku mam aj s dalekohladom, ale nasilie len plodi nasilie..jedneho odbachnes, pridu piati novi..a drzejsi..Ved hej ...somar sedi na urade :DDDD
Ludia moji nadherni, aj ked sa borim s vecami, ktore ma ubijaju, som relativne stastna...mam Vas velmi rada. A fakt mi odlozte z tej torty, lebo neviem, kedy sem nakuknem znova.panča

mamca

Deeee:
1. Životná situácia naznačuje,že ťa chce niekto prekričať
2. Násilím nič neriešiš,iba zhoršíš stav veci (zastrelíš vrabca,priletí päť drozdov)
3. Prekonaj sa a vezmi veci do svojich rúk!
4. Každý deň o piatej ráno vylez na balkón a hlasným švitorením daj najavo,že toto teritórium patrí tebe!
Veľa úspechov.:)

deeee

Dobre ranko prajem.Nemoze mi niekto pozicat vzduchovku?Nejaky vrabec sa bavi na nasom balkone a strasne nahlas skrieka uz asi od siestej a nechce zavriet zobak. A takto ma otravuje uz asi tyzden. A nechapem preco sa vracia stale na nas balkon.Pri zavretom okne ho pocujem tak, akoby mi sedel na ramene. Zacinam sa hnevat a som schopna mu nieco urobit. Ako sa mam pri tom ucit?

))))

1,2,3,4,5,6,7,8,9.... skúška, skúška, toto je len skúška, 1,2,3,4,5,6,7,8,9.... skúška, skúška, toto je len skúška spojenia, do paroma, neviete akú mám, tu adresu mailovú a iné? Boli ste v Bojniciach pozrieť toho bieleho somára (veď som vám povedal kde je):-)))