Odkyslenie organizmu

Príspevok v téme: Odkyslenie organizmu
igris

Čítala som jednu zaujímavú knižku, ktorá bola už viackrát spomínaná na tomto fóre od Kurta Tepperweina "Omladzujúce odkyslenie". Inšpirovala ma k pokusu vyskúšať svoje "ph" :), ktoré dopadlo dosť "katastroficky" :(. Rada by som si prečítala váš názor na túto problematiku. V knižke sú spomínané rôzne zásadité prostriedky /čaje,pitné kúry,.../, ak máte dobré skúsenosti s konkrétnymi produktami sem s nimi :))).
ďakujem

lisiak

Od pridania posledného príspevku v tejto téme ubehlo viac než rok. Za tú dobu sa mohol na trhu objaviť nejaký nový prípravok na odkyslenie organizmu. Vie niekto o nejakom ? Alebo vie niekto poradiť ako najlepšie odkysliť organizmus, keď vezmeme do úvahy cenu, jednoduchosť, účinnosť, dostupnosť ? Vďaka.

jmjm

Zdravím všetkých!Nie som síce doktor, ale 9 rokov pracujem s doplnkami výživy. Mám produkt, ktorý odkysľuje organizmus, užíva sa po jedle. Súčasťou sú 2 lakmusové papieriky,ktorými zistíte Ph moču pred a po užívaní tohoto produktu. Funguje to!

bubinko

podla už tu viac krat spominanej knižky Omladzujuce odkyslenie by mal kupel v sode bikarbone trvat min.2 až 3 hodiny.

sodaaa

niekde pisali,ze ked ma clovek prekysleny organizmus,je dobre vykupat sa vo vode,do ktorej treba pridat 40 dk sody bikarbony a 20 min.lezat

bubinko83

ved jasne,chapem:))) Bola som rano v obchode a nakupila som vela zdravych veci a asi som to prehnala a teraz ma prehana:)))z toho.Takže pojdem na to pomalšie.

bubinko83

ale ved ubližit mi to nemože.Moje telo zažilo asi šok z tolko zdravych veci naraz:))) Ale ako ich mam kombinovat?