Koľko týždňov od otehotnenia?

Príspevok v téme: Koľko týždňov od otehotnenia?
sweetsandra

Pekný deň,koľko týždňov od otehotnenia vidí gynekológ na vaginálnom UZV tehotenstvo?Dnes som bola pri gynekologičke,povedala mi,že maternica je prázdna,všetko je ok a nie som tehotná.Jediný deň kedy som mohla otehotnieť je 12.12.2011.Určite by už videla keby som bola tehotná?
Koľko týždňov po oplodnení je vidieť plod na UZV?

Maoam

Lulu, lebo vsetci ostatni maju daleko viac rozumu, ako my :-DDD a uz davno si uzivaju pekny sobotny vecer :-DD

takze, sweetsandra, preco sa nedas liecit?

sweetsandra

tpch1 : Ty si psychiatricka?Asi keby si ma osobne stretla tak mi taku vlepis,ze mam otras mozgu.Ale ja to chapem a nezazlievam Ti to a mylis sa,nechcel som vyvolat hnev na moju osobu.Nemam sa rada a myslim si,ze som na tomto svete nadbytocna.

Lulu2011

sandra - ja viem, co to je depresia, ale je rozdiel dostat depresiu z nie lahkeho zivota a mat depresiu z vymyslených veci

tpch1

tak chod radsej pozerat konecne ten horor, bude to velmi prijemna zmena. Tejto tu psychoterapiu nerob, nie je v stave na sebe nieco menit, musia ju najprv zavriet a nastavit na lieky, slecnu psychologicku.

sweetsandra

Maoam : ci by som klesla v ociach mojej mamky?Preco si to myslis?Viem,ze mam psychicku poruchu,viem to.A nechcem uz nikomu otravovat zivot,neznasam sa,neviete ake to je.Ked v noci vybehnete z domu pretoze neviete co mate robit,mate nervy,zachvaty,depresie.Budte radi,ze ste psychicky ok.