štitna žlaza

aljoška

Jeany,ubytovat by ste sa mohli v Ružomberku,je to asi 10 km od Lubochne.Ale aj v Lubochni sú kadejaké chatky a vilky, možno by sa tam dalo prenocovat.Skús zavolat na toto číslo
044 43 06 111.To je číslo na vrátnicu v hlavnej budove,kde pojdeš , a skús sa popýtat.Tam budú skor vediet a dajú Ti nejaký kontakt.Alebo potom vyrazit z domu okolo 2 v noci.Ja idem na kontrolu 26.3.

sosa

jaeny
ak ides na vysetrenie do Lubochne, tak docestuj najneskor medzi 7-pol 8, lebo prebieha odvtedy registracia a nasledne odbery krvi u kazdeho pacienta, trva to tak do hodinky a od 8hod.zacinaju ordinovat lekari.byva tam vzdy vela ludi...

igris

karinka, mne tiez priebezne padaju vlasy niekedy viac niekedy menej, ale spravnym nastavenim - branim liekov sa to zlepsuje, len niekedy to pri velkych vykyvoch trva aj dva mesiace. Aspon u mn to tak bolo. Je z toho slusna depka , ale zda sa mi ze vacsinou tie vlasy potom dorastu, aspon si to hovorim :)

mira

ahoj Jaeny. Som rada,že som ti aspon takto mohla pomoct,aj keď som len v zárodku liečenia. Nemám este tolko skúseností s touto chorobou,ale dnes uz midicína vie robit aj zázraky. Len oddych a psychika,to mi povedala lekárka. Dúfam,že vám to dobre dopadne a držim palce.

karinnka

tiez mam znizenu cinnost st.zlazy, chcem sa spytat, aj vam vsetkym vypadala polovica vlasov? dokedy mi este budu padat, asi si pojdem kupit parochnu

jeany

Ahoj MIRA,dakujem ti za odpoved,ja tiež idem na vyšetrenie aj s dcérou,ja som po operácii a ju asi čaká.Velmi ma potešilo,že tam maju takí správny prístup,potom sa ozvem.

tiny

Ahojte aj ja som bola v ľubochni a mám vtele protilátky ktoré si myslia že štítna je bacil, a tak mi nasadili lieky, no bojím sa že priberiem, teraz nič nejem a ked nasadím hormony tak neviem už menej jesť asi nemožem, má niekto podobnú diagnozu a skúsenosť s liekmi?

serena

pre pista:Ja mám zvýšenú funkciu štítnej žlazy,ale milovať by som sa mohla v kuse,takú mám chuť,horšie je to už s mužom,ten asi nemá žiadnu žlazu.