Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Strašenie na internáte.

Príspevok v téme: Strašenie na internáte.
beller

Uz vela rokov na jednom internate kde momentalne byvam strasi. A strasilo uz vela rokov predtym. Zretelne pocut kroky z prazdnych izieb, predmety samovolne miznú/premiestnuju sa a padajú na zem fyzikalne nezmyselnym sposobom - akoby ich nieco skôr postrčilo ako zhodilo, dopadaju tak dva metre miesta nez boli uložené. Niekedy je celkom zretelny aj sepot, slova sa vsak nedaju rozlustit lebo sa v polovici akoby zlomia. na izbach uz tiez padali obrazy, rozbijali sa zrkadla, vodovodné kohutiky sa otačali samovolne. Vacsina z izieb ma osobitny druh strasenia ( niekde su to kroky, inde padajuce predmety). Vsade je citit velmi neprijemna energia a clovek sa tu celkovo zle citi. Ludia kvoli tomu odchadzali takmer mesacne.
Internát sa vysväcoval kazdy rok, niekedy viac krat do roka ale vsetko to pokracuje.Je to ozaj neprijemne miesto na zivot. Preto sa pytam co mame robit my, co nemame inu moznost len tu zostat ?

xdanielax

baby uz toto necitam :(((( ja sa hrozne bojim takychto veci, i ked sa mi chvalabohu este nic podobne nestalo. Od mala sa bojim.
ked to niekomu poviem, ze mam strach, tak na mna pozeraju akoze mi sibe. Ja sa nebojim ako sa bezne ludia boja ze idem v noci po ulici sama, alebo co.. ja sa bojim prave ze sa mi niekto zjavi pri posteli. Neviem preco.

Maoam

alenka, ja to mam napriklad od mala, proste som sa s tym uz asi narodila, nie je to vzdy velmi vesele, ak to mas v sebe (ano podla mna sa to dedi), tak to proste mas a vnimas to

niekedy je to tazke, ale napr. ten pripad, co sme mali v rodine, sa dal vyriesit prave vdaka tomu, lebo som prisla na to, o koho ide a tak sa dalo pomoct

ak to ma tvoj priatel tiez, tak je urcite citlivy na vela inych veci, ze? energiu ludi, vie vela veci predvidat a tak...

alenka_maxova

maoam, u mna staci, ze sa cosi suchne a priatel sa okamzizte strhava a budi sa, kdezto ja som si uz zvykla :D Rozdiel je v tom, ze on je na tieto veci velmi citlivy (maju to v rodine) a vnima velmi casto ine bytosti. Kedykolvek mi zahlasi, ze prave sa na nas niekto treti pozera, ze prave niekto vosiel do miestnosti a podobne. Ale ja to beriem v pohode, nezaoberam sa tym, kedze "to" necitim ako on :)

Maoam

alenka, mne niekto bezne vypina svetlo...na to som si uz davno zvykla :-DD, to uz ani nevnimam, kadejake taketo drobnosti, padajuce veci a tak, klasika...

alenka_maxova

Young, mna raz priatel neskutocne v noci vydesil. Zobudila som sa na to, ako na mna pozera s vypulenymi ocami. Nechapala som, co sa deje. A on mi vravi, ze sa prebudil na to, ako nieco zo mna odlietalo. Bolo to biele, nemalo do nijaky zvlastny tvar...Nevies o co mohlo ist? Ked vravis, ze sa tomu venujes...Mne sa casto v noci stava, ze pocujem zvlastne zvuky v izbe a ked si chcem zasvietit malu lampicku, nikdy nefunguje...akoby nesiel zrovna v tej chvili prud. Ale naucila som sa neriesit to, prosto sa otocim na druhy bok a spim dalej :)

Maoam

nam napr. na mieste, kde byvame uz dlhi cas 'strasi' jedno dievca

ja som ju uz viackrat zachytila, vnimam ju casto, uz aj viem ako vyzera

pytala som sa nasej susedy, ktora ma takmer 93r., ci tu niekto umrel, davno, ona zazila aj vojnu

povedala mi, ze sa tu stratilo dievca, mlade, kedysi davno, ked ona bola este velmi mlada...

ked som jej ju opisala, uplne zbledla, dokonca mala aj ustrizok z novin z jej fotkou

podla mna sa utopila, lebo vzdy,ked ju vidim (vo sne), vyzear ako prave vytiahnuta z jazera

Maoam

taketo veci jestvuju

väcsinou sa da prist na to, KTO to je, vnimavi a velmi citlivi ludia dokazu tieto osoby vidiet v spanku, vo sne, po tom, co si zelali vediet, kto 'strasi'

väcsinou ide o duse, ktorym sa nepodarilo 'odist' kam odist mali, ak umreli nasilnou smrtou alebo ani nevedia, ze su mrtvi, je to tazke

tam pomoze iba knaz, ktory odsluzi omsu za toho cloveka, rovnako ako v pripade prave zomreleho

my sme mali taky pripad v rodine a pomohlo to, ten clovek 'nasiel pokoj' a vsetko utichlo

da sa to vnimat aj tak, ze tam, kde bol cintorin je ine prostredie, miesto urcene povodne na nieco uplne ine, co sa uplne bije s tak zivym miestom plnom zivotom nabitych ludi, ako je intrak

neviem, hoci nie som nabozensky zalozena, za knazom by som v tomto pripade fakt sla

Yong

ahoj beller , keďže každy , čo tu píše to chce vysvetliť, že je na to dôvod, ja ti môžem povedať, že nemusí , viem aká je tá iná energia , je to záťaž na telo , tak huste sa pohybuje ( huste myslené ako keby to nebol vzduch , nie huste ako peckovo) , doma počujem mykanie , šepot, viem , že niekto u mňa doma je , tí čo bývali pred nami v byte boli veľmi rozrútená rodina - zabila sa im žena, a stále neviem , kto to je ... Ani by som si to nedovolil tvrdiť , ale viackrát mi niekto odpojil mobil z nabíjačky počas noci, mama mi povedala , že ani nebola u mňa v izbe, a raz som mal dokonca aj zapnutý bluetooth a pekne uloženú nabíjačku. Keďže sa týmto kultúram venujem najlepšie na to je očistiť to územie , ak ide o duše , ktoré chcú ublížiť skús magickú pavučinu, je to aj na googli , "pavučina na očistenie domu" alebo "mágia pavučina", zbavenie sa démonov .

alenka_maxova

ak pises pravdu, ze pravdepodobne to je na mieste cintorina, tak sa necudujem....A uz ste to dako riesili s vedenim, ci nie? Vysvacovat to miesto ani zdaleka nestaci. Ale o tom musite pokecat priamo s knazom, co by pomohlo najlepsie...