Strašenie na internáte.

Príspevok v téme: Strašenie na internáte.
beller

Uz vela rokov na jednom internate kde momentalne byvam strasi. A strasilo uz vela rokov predtym. Zretelne pocut kroky z prazdnych izieb, predmety samovolne miznú/premiestnuju sa a padajú na zem fyzikalne nezmyselnym sposobom - akoby ich nieco skôr postrčilo ako zhodilo, dopadaju tak dva metre miesta nez boli uložené. Niekedy je celkom zretelny aj sepot, slova sa vsak nedaju rozlustit lebo sa v polovici akoby zlomia. na izbach uz tiez padali obrazy, rozbijali sa zrkadla, vodovodné kohutiky sa otačali samovolne. Vacsina z izieb ma osobitny druh strasenia ( niekde su to kroky, inde padajuce predmety). Vsade je citit velmi neprijemna energia a clovek sa tu celkovo zle citi. Ludia kvoli tomu odchadzali takmer mesacne.
Internát sa vysväcoval kazdy rok, niekedy viac krat do roka ale vsetko to pokracuje.Je to ozaj neprijemne miesto na zivot. Preto sa pytam co mame robit my, co nemame inu moznost len tu zostat ?

alcyon

Takeho ducha sme riesili nedavno aj my. A vyklul sa z toho zamestnanec, ktory po poobednej ostaval prespavat v sklade a sem tam si musel odskocit. A kolko reci vseljakych bolo, zarucenych, neoverenych pravd.I tu uz spominas byvaly cintorin. Ako pekne vznikaju drby. Aj excorsista prisiel az z USA. Vsetko sa da racionale vysvetlit. Pouzivame tzv. Occamovu britvu, t.j. to najednoduchsie riesenie, ci tezu. Mozno tam len prespavaju bezdomovci.Vela spravi aj sirenie a nabalovanie reciciek.

Maoam

najprv som sa ta chcela opytat, ci si tam niekto vzal zivot, nejaky student/-ka,ale ked pises, ze bol postaveny na byvalom cintorine, tak je to jasne

urcite sa ubytuj niekde inde, privat, hocico

taketo miesto NIE je dobre

Kiara1991

znie to ako z hororu ked si vyravim TY KARVA VYPADNI Z TADE ale ona nie a nie kvoli nejakej hluposti a tak je po nej :D ale aj tak, obdivujem ta lebo ja by som radsej aj prestupila na inu skolu lebo tychto veci sa nenormalne bojim, alebo by som si kupila stan :D:D preboha ako mozes v noci spat?? no ja si fakt neviem predstavit ze by som tam mala ostat. inac bytov na prenajom je dost aj v malom meste, a vyhodou je ze su aj lacnejsie ako v BA. a keby aj neboli radsej by som cestovala z nedalekeho mesta len aby som nemusela byt TAM!!

beller

Myslim ze len okolo tych 40 rokov maximalne. Je spojena so skolou a bola udajne postavena na mieste kde bol kedysi cintorin ale to nemam celkom overene.