Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....

Príspevok v téme: Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....
milada1111

ahojte.niesom tehotna,ale planujem tak cca o 3 mesiace byt,ale co sa chcem spytat,kedy mam zacat brat tu kyselinu listovu?viete mi poradit aku znacku si mam kupit s akou ste boli spokojne?dakujem velmi pekne.viem,ze najlepsie su vitaminy z prirodnej databaze,ale nejem ju kazdy den,tak nechcem mat obavy,ze mam nedostatok kyseliny listovej,tak mi prosim poradte,dakujem

rossie19

vieročka povedala by som, že obsahuje všetky vitamíny, ktoré v tomto období potrebuje žena v tele mať ak chce aby všetko prebehlo ok a bez problémov :) Je fajn, že si si o tom niečo prečítala, aspoň si vieš aj sama pozrieť a zvážiť aký doplnok a čo si skôr vybrať. Podľa mňa smelo do toho ;) držím palečky

Vikkii

vierocka poviem ti, ze nie len z jej pohladu ale aj z toho mojho. Tiez som toto riesila, nevedela som ci uzivat vitaminy ci o stoji za to do toho ist, ale som rada, ze som sa nakoniec na to dala lebo myslim, ze aj tie vitaminy sa podpisali na tom, ze dietatko sa narodilo zdravucke :)

vierocka514

ahoooj alžbet, takže z tvojho uhla pohľadu má zmysel femibion začať užívať áno? už som začala si čítať aj rôzne články, čo sa týka tých jednotlivých vitamínov, že na čo sú dobré a podľa zloženia vyzerá, že obsahuje mnohé vitamíny, ktoré sú dôležité, čo ma potešilo. Takže vyskúšame a uvidíme :)

Mimma

Marika kiezby to bolo vsetko take jednoduche ako si ty napisala ;) nie kazdy to ma v zivote v tomto smere jednoduche. Niekedy ani pestra strava nepomoze a je potrebne zakrocit inak. Vitaminy su velmi dolezite pre spravny rast dietata a niekedy ani to mnozstvo v pestrej stravy nestaci ;)

Marika3

Dolezita je pestra strava, ziadne vitaminy brat netreba.
Ak plánujete tehotenstvo našla som peknú súťaž blog.mimulo.sk. Prajem veľa šťastia všetkým.

michallinca

rossie19...prepac ale neviem celkom ako to myslis ze v aktivnej forme neviem co si mam pod tym predstavit ako tu aktivnu formu ziskam, to musim vyhladavat niekde alebo co s tym?

vierocka514

vďaka za radu, viem že tlačiť sa neoplatí že tomu nechať voľný priebeh treba ale mám pocit že niekedy už ani to nestačí. Ty si brala presne tento doplnok? môžeš mi prosím ťa aj napísať ako dlho si ho brala? dlhodobé branie nemôže mať nejaké vplyvy? negatívne alebo tak?

alzbetiena

*vieročka* šťastná mamina ti síce neodpísala ale môžem ti napísať môj uhol pohľadu na tieto vitamíny. Predtým ti ale chcem napísať že je dobré netlačiť príliš ani na seba ani na partnera s dieťaťom :) treba to brať prirodzene a k tomu keď budeš užívať tieto vitamíny - *tak by to mohlo byť ok* aspoň u nás to tak bolo :) že kombinácia dobrej nálady, užívania si života a vitamínov nám prispela k tomu aby sme boli rodičmi ;)

romanusaa

rossie len problem je tiez ze velmi malo vitaminov obsahuje kyselinu listovu v aktivnej forme a to je kamenom urazu pre zeny ktore maju problem s jej spracovanim :/ ale ten doplnok na ktory sa vierocka pytala ju obsahuje aj v tejto forme co myslim ze je velmi dobre.