Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....

Príspevok v téme: Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....
milada1111

ahojte.niesom tehotna,ale planujem tak cca o 3 mesiace byt,ale co sa chcem spytat,kedy mam zacat brat tu kyselinu listovu?viete mi poradit aku znacku si mam kupit s akou ste boli spokojne?dakujem velmi pekne.viem,ze najlepsie su vitaminy z prirodnej databaze,ale nejem ju kazdy den,tak nechcem mat obavy,ze mam nedostatok kyseliny listovej,tak mi prosim poradte,dakujem

Joleen

Velky rozdiel medzi nimi nie je v oboch je odporúčanà denná dávka vitamínov a minerálov je tam iba ten rozdiel že vo femibione máš jód a centravit prenatal jod neobsahuje a v centravit prenatal sú nejaké rybie oleje takže v podstate jedno kt vyberieš

Stupjakova.L

nie Joleen nerozpadol sa mi vztah a dakujem ti :) chce to asi fakt zmenu...Si mi napisala dva produkty aky je rozdiel medzi nimi?
romanusaa to budem musiet pozerat priamo zlozenie hej? tak to si budem musiet k tomu sadnut to bude asi na dlhsie :)
smolenka len co je to v spravnej miere?

romanusaa

Stupjakova tak to ti drzim palce to je super, ze ste takto aj vlastne s vlastnym vztahom pokrocili :) klobuk dolu. Pozri si rozdiely v zlozeni co sa tyka tychto vitaminovych doplnkov a podla toho sa rozhodni, ze co sa ti zda vhodnejsie

Stupjakova.L

stanka ahoj tak skusali sme byt mesiac bez...celkom sme to zvladli na moje pocudovanie...bola som aj u gyn a som sa pytala aj teda na vitaminy, ze ci ma zmysel ich brat a ake, tak mi povedali ze by bolo vhodne keby tie vitaminy obsahovali kyselinu listovu tak sa musim aj po takomto niecom obzriet a budeme skusat dalej

romanusaa

Jarta niekedy je to asi proste tak ze zena sama musi prist na iste veci, tiez poznam mnozstvo maminiek co si mysleli ze v tehotenstve bude vsetko v najlepsom poriadku, ze bez akehokolvek pricinenia sa im narodi zdrave dieta, nehovorim ze sa to nestava, ano je mozne ze sa narodi zdrave dieta, ale osobne by som neriskovala a urobila vsetko pre to aby som dietatu uz v bruchu dala vsetko :)

Jarta114

adrian áno tých vitamínov je dosť, lenže práve preto viem, že je ťažké si spomedzi nich nejaký vybrať. Ja som sa smiala sestre, keď toto riešila, tvrdila som jej že nech si vyberie akékoľvek vitamíny že veď nakoniec je to všetko to isté....hmmm a za nedlho keď som to sama riešila som prišla na to ako som sa mýlila.