Sluchadla na tvrdu hudbu

Príspevok v téme: Sluchadla na tvrdu hudbu
oooooof

Ahojte, chcela by som poradit nejake dobre sluchadla, do takých 30/40 eur, nie štuple do uši, ale cez hlavu, na taku tvrdu hudub, ako je metal, metalcore, august burns red.., a pod ako aj veci ako rihanna a pod...tu som našla nejake Kossy, vraj su dobre ale pri takejto tvrdej hudbe maju vraj čudný zvuk, a vyčítaju im aj ,,prebasovanost,, tak ja už neviem. dakujem.

Alebo ake používate vy?? Ak je tu niekto, čo počúva tvrdšiu hudbu.

sluchadla.heureka.sk

system

pocuvam DNB, na mojej mp4 ke mam eqalizer, a nastavim si basy ake sam chcem, takze tam problem nevidim. cistotu zvuku budes mat, pretoze tie stuple ti ako keby izlolovali vonkajsie hluky z prostredia. Neviem ci to skodi usom, podla mna vsetke sluchatka skodia usiam a mas music na plne pecky takze to by som tiez nejak do uvahy nebral. ja som tie moje kupil na peniaze este za 1200 sk myslim ze nekedy stali.

ale tak ja ta nepresviedcam, sama musis vediet co chces. najlepsie by bolo keby ich mal nejaky znamy a vyskusala si si ich :) ... inac musim este podotknut ze sa mi v nich aj dobre lezi, kedze zadna cast sluchadiel neje nejaka enormne velka a pod.

oooooooof

A chcela by som sluchadla cez hlavu aj preto, lebo tieto štuple su velmi bizko bubienka a nechcem si pokazit uši. Tie sluchadla cez hlavu ich viacej šetria.

oooooooof

system - velmi ti dakujem. Konečne mi niekto poradil. tu som ich nasla www.mp3.sk

A čo vlastne počúvaš ty za hudbu?? a nie su moc prebasovane??? nechcem zase basy na ukor čistoty a výšok.

system

koss porta pro - neviem preco si ich kazdy kupuje, su strasne predrazene a ani zdaleka nemaju taky kvalitny zvuk ako o nich ludia pisu. (to asi neskusili ziadne ine sluchatka) poznam dost ludi co ich maju, kamosovi vypadava sluchatko z nich ci co. pridu mi take ako za 5 €. Tiez si myslim ze take sluchatka cez hlavu niesu dostatocne utesnene aby mohol byt zvuk na urovni. Kvalitne sluchatka cez hlavu s ozajstnym zvukom odporucam od 100 €
-
osobne mam creative EP 630 (ci 640) stuple a su uzastne, mam ich uz asi 6 rokov a nedam nane dopustit, denno denne su v prevadzke a zvuk je cisty vyrazne basy, proste super. skus porozmyslat ci chces skor nieco ako imidzovky na usiach, alebo ozaj nieco cez co si hudbu vychutnas duskami ;)