Sluchadla na tvrdu hudbu

Príspevok v téme: Sluchadla na tvrdu hudbu
oooooof

Ahojte, chcela by som poradit nejake dobre sluchadla, do takých 30/40 eur, nie štuple do uši, ale cez hlavu, na taku tvrdu hudub, ako je metal, metalcore, august burns red.., a pod ako aj veci ako rihanna a pod...tu som našla nejake Kossy, vraj su dobre ale pri takejto tvrdej hudbe maju vraj čudný zvuk, a vyčítaju im aj ,,prebasovanost,, tak ja už neviem. dakujem.

Alebo ake používate vy?? Ak je tu niekto, čo počúva tvrdšiu hudbu.

sluchadla.heureka.sk

silvusiq

Tie som tuším minule videla niekde, aj som po nich pokukovala ale nevedela som aké sú, či sú dobré lebo nemám skúsenosť

lalinka12

aha tak to som čakala oveľa väčšiu pálku za také. to je v pohode celkom. pôjdem ich pozrieť niekam do obchodu teda. ďakujem za radu ešte raz

Colorka

jaj to najpodstatnejsie som zabudla co? :D nie vobec nie su take drahe, 28 eur stoja. to je normalna cena podla mna. neviem teda ci si si to uz nasla alebo nie :)

isabellawampire

Ti napísala aké to sú, daj si to do googlu a uvidíš koľko stoja. Veď aj tak to môže byť všade inak, v každom obchode si dávajú svoje ceny podľa toho akú veľkú prirážku si dávajú k tej cene

lalinka12

také som ešte nemala ale možno by to nebolo na škodu to vyskúšať. bolo by to praktické, lebo ja si dávam slúchatká aj doma keď napríklad varím alebo upratujem a bolo by fajn nemusieť mať telefón stále pri sebe. len si mi nenapísala čo stoja vieš

Colorka

tak to uz je ina rec :) neviem teda ake presne chces ale ja mam dobru skusenost s bezdrotovymi sluchadlami. konkretne teraz mam doma orava s-400 bt, to su akoze sportove ale ja ich nosim normalne stale lebo vydrzia dlho hrat, az sedem hodin, nie si obmedzena kablami a maju super zvuk. podla mna uz tieto bezdrotove za chvilu vytlacia tie klasicke lebo je to praktickejsie

silvusiq

Podľa mňa to je v pohode. Ja si tiež kupujem do takej sumy, niekedy je to aj menej a nemôžem povedať, že by mi trhalo bubienky alebo čo

lalinka12

čo ja viem :/ možno do nejakých 50 eur? je to dosť? akože pre mňa je to dosť lebo neživím sa hudbou ani jej počúvaním, mám rada keď je dobrá kvalita ale zase odtiaľ potiaľ. chápeme sa?

lalinka12

chcela by som normálne malé slúchadlá, nie veľké na uši. čo od nich očakávam? no v prvom rade čistý zvuk. ja nie som veľmi na tie parametre ale mala som dosť slúchadiel na to aby som vedela, že nechcem žiadne od číňana za dve eurá. proste nech nechrapčia, majú čistý zvuk a nerobia ozvenu. stačí to?