Sluchadla na tvrdu hudbu

Príspevok v téme: Sluchadla na tvrdu hudbu
oooooof

Ahojte, chcela by som poradit nejake dobre sluchadla, do takých 30/40 eur, nie štuple do uši, ale cez hlavu, na taku tvrdu hudub, ako je metal, metalcore, august burns red.., a pod ako aj veci ako rihanna a pod...tu som našla nejake Kossy, vraj su dobre ale pri takejto tvrdej hudbe maju vraj čudný zvuk, a vyčítaju im aj ,,prebasovanost,, tak ja už neviem. dakujem.

Alebo ake používate vy?? Ak je tu niekto, čo počúva tvrdšiu hudbu.

sluchadla.heureka.sk

isabellawampire

Ja som si nedávno kúpila celko fajn sluchadlá a ani neboli také drahé ale ja som vedela čo hľadám. Niekto proste potrebuje profesionálne tip top slúchladlá a niekomu stačia aj nejaké priemerné na občasné počúvanie hudby

Colorka

presne tak, nic si nenapisala, ze co ocakavas od nich ani presne do akej ceny. lebo vies nie za 200 euro to nie je nic moc opis ;) trosku si mozno aj pozri na internete, ze ake su moznosti

gogora

Lenze co je podla teba normalne cena? Do kolko €? Co od nich ocakvas? Lebo vies podla tohto by som si poradila nejake sluchadla za tri eura z cinaku ;)

lalinka12

chcela by som sa spýtať s akými slúchladlami máte v poslednej dobe dobré skúsenosti, aké by ste odporučili? za takú nejakú normálnu cenu samozrejme, nie dvesto euro a podobne :) na také bežné používanie ďakujeeem

system

oooooooof: tu ich mas lacnejsie dokonca v zenskejsom bielom prevedeni:

www.alza.sk

inac, zatim moj najvecsi zazitok zvukovy bol cez:

www.alza.sk

by som nepovedal ze nieco take relativne male dokaze podat taky zvuk. pecka... ale ta cena ... ach :(

system

pocuvam skor take chill out, vyhladaj si na youtube :

Spor ft. Tasha Baxter - Overdue
Skrillex - Rock n Roll (Will Take You to the Mountain)
Camo & Krooked - Climax
Danny Byrd - Tonight (Ft. Netsky)
Cragga - Mr Postman
Ellie Goulding - Starry Eyed (DnB remix)
Nero - Electron
Redeyes & Youthman - Girlfriend
High Contrast - Days Go By

len tak narychlo :)