Sluchadla na tvrdu hudbu

Príspevok v téme: Sluchadla na tvrdu hudbu
oooooof

Ahojte, chcela by som poradit nejake dobre sluchadla, do takých 30/40 eur, nie štuple do uši, ale cez hlavu, na taku tvrdu hudub, ako je metal, metalcore, august burns red.., a pod ako aj veci ako rihanna a pod...tu som našla nejake Kossy, vraj su dobre ale pri takejto tvrdej hudbe maju vraj čudný zvuk, a vyčítaju im aj ,,prebasovanost,, tak ja už neviem. dakujem.

Alebo ake používate vy?? Ak je tu niekto, čo počúva tvrdšiu hudbu.

sluchadla.heureka.sk

zdravienko175

perco by to malo byt take drahe? akoze ako niektore su ale to su tie uz take co su ako bezdrotove tie velke, tie su drahsie. ale tieto normalne mavaju este v pohode cenu. ved vidis, hentie staly 20 eur

neya

TO VOBEC NEMUSI BYT PRAVDA. ANI TIETO MOJE VOBEC NEBOLI TAKE DRAHE. 20 EUR MA STALI. TO TI PRIDE VELA? A ESTE MAJU AJ TAKU KRASNU MODROFIALOVU FARBU, SU UZASNE

alicka87

Tieto veľké slúchadlá bývajú dosť drahé, aj preto mi napríklad nevyhovujú, že treba do nich veľa investovať :/

neya

VIES CO TO JE ASI O ZVYKU. A NIEKTO PROSTE TIE MALE SLUCHADLA NEZNESIE. BUD MU VYPADAVAJU Z UCHA ALEBO HO TLACIA ALEBO ICH JEDNODUCHO NEMA RAD. JA SOM SI NA TIETO ORAVA RYCHLO ZVYKLA A ONI MAJU AJ TAKE MENSIE AJ TAKE VACSIE TAKZE SI VYBERIES AKY TI VYHOVUJU ALEBO TAKE CO TI PRISTANU. OKREM TOHO TERAZ TO UZ VOBEC NIE JE TAKE NETRADICNE KED MAS TAKE VELKE SLUCHLADLA AJ VONKU

alicka87

Ja si to neviem predstaviť, že by som mala s tými veľkými slúchadlami chodiť po meste :D By som sa asi hanbila, keby tak všetkci na mňa furt pozerajú

AntohnyG

V tej cenovej kategórii je ťažko niečo vybrať. Najlepšie pecky, ktoré som mal možnosť testovať sú www.v-moda.com Ale sú aj drahé, stoja okolo 200€, takže nie je to vec, ktorú si človek bežne môže dovoliť. Okolo 60-70€ stoja AKG K 240 Studio, polotovrené ale pekný vyvážený zvuk, aj keď nie moc basový. Odtiaľto by sa dali zohnať aj za 40-50€ www.kodino.com

neya

@zdravienko175 JA MAM AJ TAKE VELKE SLUCHLADLA ORAVA, KUPOVALA SOM VOLAKEDY NA JAR MINULY ROK, STALE IDU A PRED TYM CO SOM MAVALA SA MI POKAZILI DO TROCH MESIACOV TAKZE TIETO SU SUPER. ZVUK MAJU TIEZ PARADNY. JA MAM TAKE TIEZ RADSEJ, LEBO MA TO NETLACI V UCHU A TAKTO V ZIME ANI CIAPKU NEMUSIM NOSIT, MI ANI DO USI NENANFUKA :D

Colorka

jaj tak to je snad samozrejmost, ze ked su to stuplovky tak su tam na vymenenie. ja ich ale zvyknem dost casto stratit tak si ich odkladam hned na jedno miesto a potom si z nich beriem ako zo zasob :D

zdravienko175

ja tieto sluchadla vobec nemozem mat, ci su take stuplove alebo take tie obycajne, mna z toho strasne bolia usi ked ich mam mat nejako dlhsie takze ja nosim iba tie take velke. najprv sa mi zdalo, ze sa na mna kazdy pozera ale teraz je to uz jedno, ludia si na to zvykli