Sluchadla na tvrdu hudbu

Príspevok v téme: Sluchadla na tvrdu hudbu
oooooof

Ahojte, chcela by som poradit nejake dobre sluchadla, do takých 30/40 eur, nie štuple do uši, ale cez hlavu, na taku tvrdu hudub, ako je metal, metalcore, august burns red.., a pod ako aj veci ako rihanna a pod...tu som našla nejake Kossy, vraj su dobre ale pri takejto tvrdej hudbe maju vraj čudný zvuk, a vyčítaju im aj ,,prebasovanost,, tak ja už neviem. dakujem.

Alebo ake používate vy?? Ak je tu niekto, čo počúva tvrdšiu hudbu.

sluchadla.heureka.sk

lukco85

OZAJ A ESTE MI NAPADLO, SU TAM AJ ROZNE VELKOSTI? LEBO MNE SU VACSINOU STUPLE MALE, MUSIM SI ICH VYMENIT ZA TIE VACSIE ABY MI NEVYPADAVALI

Colorka

ja na to moc nie som ale ak ta to upokoji tak ich mozem zajtra pozicat muzovi, on chodi rano cvicit trikrat za tyzden tak ich moze vyskusat :) a vies co neviem, mozem ti to zajtra pozriet lebo teraz som uz v posteli tak sa mi to nechce ist hladat ale aj tak to mas podla mna jedno, ked si ich proste das nabit v noci tak cez den ti vydrzia

emminar

Ale to nie je nejaky moc velky pohyb, predsa len ked bezis tak nadskaujes, otacas sa a podobne. Nemozes to vyskusat aspon pri nejakej vacsej aktivite?

Colorka

fuha to ja presne neviem kolko sa musia nabijat, ja si ich davam na noc vzdycky a rano su proste nabite ale kolko minimalne im treba ti neviem povedat :) vies co behat este nie ale tak pohybujem sa s nimi normalne a vobec mi nevypadaju z usi

lukco85

FUHA TO JE CELKOM DOBRE, TIEZ SOM MYSLEL, ZE TO BUDE MENEJ ALE ZASE SU TO MENSIE SLUCHADLA TAKZE ASI PRETO. A TO SU TAKE TIE STUPLOVE?

emminar

Ked su to sportove sluchadla tak si s nimi skusala uz aj behat napriklad? Ja by som chcela tiez take ale potrebujem take co mi budu dobre drzat v uchu. Tie co mam teraz mi strasne lezu na nervy lebo mi furt vypadavaju z ucha tak ich teraz uz ani nenosim ale hudba mi chyba