Ach tie päty

Príspevok v téme: Ach tie päty
NIKeee

mam 19, ale moje paty vyzeraju ako 50 rocneho robotnika. :((( zacala som behavat, takze plus k tomu mam vsade pluzgieriky

uz neviem..., davam si zinkovu, borovu, calciovu mast, mandlovy bio olej, kokosovy bio olej, foot works od avonu, nechcem pouzivat tu ziletku taku specialnu na toto, alebo by som mala ?? pedikura zabere tak na jeden den a znovu mam strasne suche nohy

pomohlo niekomu nieco co som nespomenula ??

silvusiq

Olivara máš pravdu. Nikdy sa mi to nechcelo ale teraz už druhý týždeň poctivo si krémujem a raz do týždňa močím vo vode a je to o 100% lepšie :) Hneď nohy krajšie vyzerajú :)

101Zaanka

Nie, ublížiť neublíži! Môže sa aj dlhodobo používať ale je to zbytočné, keďže keď má človek už pokožku pružnú a dostatočne hydratovanú, tak netreba natierať. Aby si na to pokožka moc nezvykla a už potom nebude pomáhať, chápeš? Inak ti to bohužiaľ vysvetliť neviem :-/

101Zaanka

Ženy tú mastičku - Ureagammu som používala aj ja. Teraz mám od nej momentálne pauzu, lebo v lekárni mi pani poradila, aby som ju dlhodobo nepoužívala a aby som robila aj prestávky - tak mám prestávku :-) Mastička je ale veľmi dobrá a cenovo dostupná :-)

olivara

Staru suchu kozu treba jednoznacne nechaj aj vymocit, oskrabkat a potom poriadne nakremovat. To je uspech ku krasnym hebkym chodidlam :)

Kikirik

Mamina mala tiez problem s patami skusala tiez vselico no pomohlo jej az na moje odporucanie pravidelne odstranovanie starej suchej koze na patach pemzou resp takou skrabkou a krem na popraskane paty scholl. Vyborne premasti kozu a pri pravidelnej starostlivosti ma kozu na patach makku hydratovanu a nie suchu bolestivu popraskanu. Krem je mozno drahsi okolo 8€ uz neviem presne ale celkom dlho vydrzi

sashasss

Nie je na lekarsky predpis, je volne predajny Marge1987. Dostat ho kupit v lekarni alebo si ho vies objednat aj cez internetovu lekaren. Ak mas problemy so suchymi chodidlami, isto vyskusaj :)

sashasss

Babulky chcem vam len napisat, ze krem Ureagammu pouzivam dlhu dobu aj ja a pomaha mi. Pred pol rokom som si tiez este hovorila "ach tie paty" a teraz som uz stastna ako blcha, lebo za jedno ma konecne nebolia a za druhe ich konecne nemam suche a tvrde! Z mojich skusenosti odporucam :)