Ach tie päty

Príspevok v téme: Ach tie päty
NIKeee

mam 19, ale moje paty vyzeraju ako 50 rocneho robotnika. :((( zacala som behavat, takze plus k tomu mam vsade pluzgieriky

uz neviem..., davam si zinkovu, borovu, calciovu mast, mandlovy bio olej, kokosovy bio olej, foot works od avonu, nechcem pouzivat tu ziletku taku specialnu na toto, alebo by som mala ?? pedikura zabere tak na jeden den a znovu mam strasne suche nohy

pomohlo niekomu nieco co som nespomenula ??

katkapopluharka

Ja používam samozlupovacie ponožky - alebo ako chcete exfoliačné. Na shope krasnadoma.sk ich mate hneď 3 druhy a to aj pre chlapov. Je to vhodné aj pre diabetes a aj pre mamičky. Cena 5,80 eur , nie je o čom. Treba sa o chodidla starať, mazať a na to je veľmi dobrá obyčajná lekárenská vazelína (v každej lekazni sa dá kúpiť) alebo luxusnejšu staroslivosť a to zábaly ,alebo masky na nohy - Purederm Regeneračná maska na chodidlá , to je úplná špička čo sa týka masiek. Musíš skúšať čo tvojim chodidlám naviac vyhovuje.

ahjaj

kúpeľ na nohy, jemne odstrániť zrohovatenie, a potom natrieť na noc. Ráno znova natrieť, ale iba jemne. Na noc viac a pomasírovať. Chce to len starostlivosť a trpezlivosť.

olivka1987

Ahojte :) Poradi mi niekto aj v takejto starsej teme? Co vam pomohlo na suche paty? Hned na zaciatok vam poviem, ze mam ochorenie diabetes a pri nom je zevraj normalne, ze ludia maju suche chodidla. Lenze ja si ich aj kremujem a vobec ako keby to nepomahalo :( Uz som z toho zufala :( Poradte pls nieco ucinne, vdaka

julianajul

Jéééé, to som ešte nevidela a ani nepočula to čo sú za ponožky? Skúšal to tu niekto ešte iný? A naozaj to tak funguje ako na tom videu?

Klarika Machova

Ja som objavila samozlupovacie ponozky len pred nedavnom.a musim povedat tak ako som tomu neverila tak som bola prekvapena ked sa mi na 3den zacala zlupovat stvrdnuta pokozka a po tyzdni moje nohy boli ozaj ako po navsteve kvalitnej pedikury, a hned som ich zaradila do svojej skupiny must have :-) , objavila som teraz aj novinku samozlupovacie ponozky s CO2 uz sa neviem dockat kedy pridu :-) :-) :-) :-)

tamusha1

Určite vyskúšaj samozlupovacie ponožky !! Je to neuveriteľná vychytávka a 100% funguje, pozri si toto video:

www.youtube.com

aj keď video je z Čiech tak u nás sa dajú tiež kúpiť Vygoogli. Ďalej odporúčam tieto zábaly na premastenie Skinlite hydratačné ponožky na nohy s bambuckým maslom.Super vec!!!

Nika777

mne dosť pomohlo na tvrdé päty pedi spin, používam to už niekoľko mesiacov.., kúpila som to za dosť dobrú cenu v tomto e-shope: ayo.sk

Elllen

v diskonte som si za euro kúpila pedeg, trošičku, ozaj len trošičku obrúsim, natriem Ozalinom a nohy sú úžasné - a to som si myslela, že môžem už na topánky s voľnou pätou zabudnúť - ozalin špeciálne zmäkčí kožu a rýchlo - odporúčam

:)

Najlepšie je obrúsiť si päty (kúpiš v drogérii, alebo vo výpredajoch - je to ako pilník na nechty, ale väčšie), potom si ich dobre natrieť hoci akým mastným krémom, zabaliť do igelitu a na to ponožky. Keď ich budeš mať už dobré, tak sa treba o ne pravidelne starať a to tým pilníkom a natrieť krémom. Uvidíš, že budú ako nové :)