Ach tie päty

Príspevok v téme: Ach tie päty
NIKeee

mam 19, ale moje paty vyzeraju ako 50 rocneho robotnika. :((( zacala som behavat, takze plus k tomu mam vsade pluzgieriky

uz neviem..., davam si zinkovu, borovu, calciovu mast, mandlovy bio olej, kokosovy bio olej, foot works od avonu, nechcem pouzivat tu ziletku taku specialnu na toto, alebo by som mala ?? pedikura zabere tak na jeden den a znovu mam strasne suche nohy

pomohlo niekomu nieco co som nespomenula ??

MioMa3

A Salva Care mast si neskusala? Mne jedina ta pomohla, v lekarni som ju kupila... zinkova mast ani vazelina nic mi nepomohlo. A suchanie pat v lavore alebo vo vani sa mi uz zunovalo:-) Skus vyskusat toto, mne sa to osvedcilo.

marijam

Ja som tiež mávala strašne suché nohy...až som sa hanbila v lete si vyzuť ponožky...začala som si nohy vždy po sprchovaní natierať obyčajnou modrou indulónou ;-) A sú jak detská prdelka :-D

Elllen

mne na päty pomáha suchá pedikúra - t.z., že si jemne obrúsim všetky suché miesta na chodidlách a potom si ich natriem na noc super a dávno zabudnutou mastičkou OZALIN - neviem sa vynadívať potom na svoje nôžky - odporúčam

Iwii

PEDYX - má niekoľko druhov krémov na nohy, je s vysokým obsahom prírodných látok a perfektne zmäkčuje a hydratuje chodilá.

janush384

Ono tie suche a tvrde paty prichadzaju vekom.teda v pripade, ze to mas v genoch.ja som tieto problemy zacala mat toto leto.ta zhrubnuta sucha koza sa mi zadhavala o oblecenie, bolo to naozaj neznesitelne.skusala som kadeco (drahe svajciarske kremy atd.)no z dlhodobeho hladicka to vobec nepomohlo.no nedavno mi mama doniesla klasicku vazelinu na zjemnenie pokozky a je to naozaj super vec..:-)

Zuzula15

No ja som mala podobny problem ... az to vyriesili kupele kazdy druhy den a ten najobycajnejsi krem - MARINA. Je mastny a vyrazne mi zlepsil chodidla aj ruky ...

Milky

Mne sa behanim paty zmakli a mam ich ako babetko. Vazne.
Ono to je asi tym, ze v kazdych topankach pouzivam vlozky na behanie. Su drahe, ale teraz nemam ani v pracovnych topankach najmensie problemy.
A to som maval paty strasne vysusene a normalne ma palili v noci, az som nemohol spavat. Modra indulona i Garnier.. Iba dobre vlozky do topanok vyskusaj.