Ach tie päty

Príspevok v téme: Ach tie päty
NIKeee

mam 19, ale moje paty vyzeraju ako 50 rocneho robotnika. :((( zacala som behavat, takze plus k tomu mam vsade pluzgieriky

uz neviem..., davam si zinkovu, borovu, calciovu mast, mandlovy bio olej, kokosovy bio olej, foot works od avonu, nechcem pouzivat tu ziletku taku specialnu na toto, alebo by som mala ?? pedikura zabere tak na jeden den a znovu mam strasne suche nohy

pomohlo niekomu nieco co som nespomenula ??

jaroslavica

@olivka1987 podla mna ziadne ponozky ani kupovat nemusis. uplne ti bude stacit ta masticka. je fakt velmi dobra. ale ked chces vyskusat viacero metod, tak vyskusaj. chcem ti len trochu usetrit peniazky.

kockasikocka

Jednoznačne exfoliačné ponožky. Milujem od Victoria Beauty so slimačím extraktom, aj keď od Puredermu sú tiež dobré.

ankka

@Hnedovlaska8: môžem mi prosím nejako lajcky vysvetliť, čo je to tá "urea"?...nikdy som nič také nepočula...

Hnedovlaska8

NEMALO BY TO VADIT OLIVKA, LEBO NAPRIKLAD TEN KREM KTORY TU SPOMENULA ADIINKA POUZIVAM A JE TO KLASICKY KREM NA NOHY, AKURAT ZE OBSAHUJE UREU A TA PODLA MOJHO NAZORU VELMI POHAMA SUCHEJ POKOZKE, LEBO JU DOSTATOCNE PREMASTNUJE.

olivka1987

Ďakujem Vám všetkým za rady :) Oslovilo ma viacej praktík, ktoré ste mi tu napísali tak postupne poskúšam a uvidím, čo na moje nôžky najlepšie zaberie. Pravdepodobne to nejako aj skombinujem, napríklad tú mastičku s tými ponožkami, môže sa to nie?

adiinka40

olivka je pravda, ze diabetici maju problem so suchymi nohami, patami. aj moja sestra ma cukrovku a ona na to pouziva krem ureagammu. tvrdi, ze ta jedina jej pomaha a ze ked si ich pravidelne kremuje tak ich ma jemnejsie. v lekarni si ju kupuje. neviem, ci ti mam aj nieco blizsie zistit alebo si pozistujes sama, hm?

mjanik

tu ti pomôže akupunktúra-posilniť obličky,sú slabé,nezlvhčujú pokožku a táto potom skne a praská-dobre liečiteťné

zoesleed

Z tých exfoliačných som skúšala veľa druhov, šak je už toho celý internet, ale mne sa najviac pozdávajú od značky Purederm, sú trocha silnejšie ako od Prasoftinu.