Aký je najsilnejší spaľovač tukov?

Milky

Magy
Ak sa pozries na web stranky profi kulturistov, najdes niekde napisane z ich osobnych skusenosti, ze to co dosiahli je 90% strava a 10% cvicenie. A ked sa pozries na ich fotky ci predstavis si tu drinu a tony tony zeleza..
Ale urcite, jedno bez druheho nejde, to je neoddiskutovatelne..

Magy

devila - Teraz som nasiel tvoj vyrok "Ja viem že úprava stravy je najdôležitejšia"
Tak to vies uplne h*vn*, lebo uprava stravy ani zdaleka nie je najdolezitejsia!
Ako som pisal nizsie a kopec inych zdravo mysliacich ludi - pohyb pohyb pohyb. Vela pohybu. Az potom sa mozeme bavit aj o doplnkoch, ktore to odburavanie tukov pri pohybe urychluju.

Magy

mila devila, slovami "Cvičenia prosím vynechajte" si povedala vsetko. ty schudnut nechces. ty chces, aby nieco schudlo za teba. poviem to rovno - NEMOZNE! Spametaj sa a zacni rozmyslat logicky. Spalovace tukov su PODPORA k pohybu, nie ich nahradou, bez pohybu a aktivneho zivota to proste nejde. NEEXISTUJE ziaden zazracny pripravok, ktory ti odbura tuky a vyformuje krasnu postavu, pricom ty budes vylihovat na gauci alebo pri pocitaci. Ak tomu veris, si na tom fakt biedne. Vrat sa do reality a prestan snivat o hovadinach.

Medium

najlepšie zaberá tzv.hriatvo.to je rozpálená slaninka na panvici naliata do domáceho alkoholu.min 2 krát opakovať.

aysia

moja zlata:))) spalovac bez pohybu, hlavne kardia neucinkuje, aj keby neviem co. Kazdy spalovac je doplnok, cize treba upravit stravu, nezrat sladkosti a mastne jedla, nevylihovat na gauci, ale makat! :)