Aký je najsilnejší spaľovač tukov?

MatoK

Plati jednoedno stare slovenske prislovie - Nezer.

Je naivne sa domnievat, ze akakolvek tabletka pomoze schudnut. Treba upravit zivotospravu a cvicit, cvicit, cvicit. Zeny, nebudte lenive a pri vahe 75kg sa nespokojujte, ze ved ta postava nie je zla. Na lenivost, nie je vyhovorka ani tabletka.

aysia

Magy, ty budes nejaky pseudoodbornik:)) toto co sa stalo mne, nieje nic vynimocne, ale klasicka reakcia tela na prijate ziviny. Zenske a muzske telo su diametralne rozdielne organizmy co sa tyka naberania svalovej hmoty a pod.. Pri naraste svalovej hmoty je dolezity testosteron, preto muzom rastie svalova hmota rychlejsie a preto zo zeny (ktora testosteron nedoplna doplnkami) nebude nikdy "katka kyptova" aj ked sa umara v posilke so 100 kilami. A ked uz vravis o naberani svalstva u muzov v objemovke co si ty myslis, cim sa napchavaju? Haa? Ovsene vlocky na kila, tvaroh, kuracie maso, mliecne vyrobky.. vajcia, kvalitne tuky.. a zase sme pri strave. Ci uz pri objemovke,alebo rpi rysovacke, pri muzoch ci zenach je UPRAVA STRAVY najdolezitejsia. A ked ti nejaky trenerik povedal opak, poriadne ta zviedol z cesty a trepe bludy. Ako povedala xxxxxxxxxxxxx, je typicke ze zena zacne chodit na spinnig, zere ako pred tym, alebo zacne behat ci pouzivat stepper a je cela zhrozena ze jej narastol zadok, stehna ci lytka. Hadaj preco?? Lebo sice sa svaly poriadne zvacsili, narastli, lenze tuku sa nezbavila. Predtym mala tuk, teraz ma sval plus tuk, cize vacsi objem. A preco? Lebo pride z fitka a namiesto zeleniny a proteinov si da napriklad cestoviny, alebo celozrnnu zemlicku, alebo zemiacky a masko, ci ovocie...a sme doma. Ale ked hladas ospravedlnenie pre seba preco jest tak a napchavat sa tak ako predtym, prosim, kludne, .. len sa netvar ze vies o com hovoris a potom zblbnes nejaku menej skusenu slecnu ktora to zmenou mysli skutocne vazne.

1979Brano

Dobry den
Neviem ci sice mozem sa zapojit to viac menej zenskej debaty ale nedami nezareagovat co pomohlo mne. Jedna sa o tabletky www.zdravy-zivot.sk ktore mi odporucila koleginka v robote a na moje pocudovanie zabrali aj na mna co ma prijemne prekvapilo....netvrdim ze je to 100%-ny pripravok lebo kazde telo je ine a reaguje inak ale ja ho mozem len a len odporucit!

Milky

Magy
..ku kulturistickej postave sa niekto dopracoval z 90% len zmenou stravy a len o 10% zmenil bezny zivot smerom k aktivnemu cviceniu, je kolosalna blbost
Pisem, ze to co dosiahli je z 90% strava a 10% cvicenie. Nie ze sa zmenil svoj zivot o 10%..

xxxxxxxxxxxx

megy ale tu ide v prvom rade o chudnutie a nie o naberanie hmoty... ty si asi clovek co vela makal na sebe a teraz si myslis ze to je tak so vsetkymi :-D keby ja som kazdy den tak makala do umoru tak mozno by som daco schudla ale mala by som take svalnate velke nohy atd. Jedna znama si myslela ze jej staci chodit na spining a ine veci a ze moze papat pri tom a co sa stalo? neschudla zvacsili sa jej lytka len.. najprv snad tucny clovek co ma problem sa hybat najprv upravi stravu aby schudol a pomaly zacne zapajat aj cvicenie... si predstav ako 120 kilova zena napriklad "slape" do umoru ako pises...