trapas pred rande

xdanielax

mne raz jeden chalan rozpraval, ako bol na rande s nejakou slecnou, co sa mu velmi pacila a pocas toho rande si kupil nieco v stanku a jedenie a ked sa vratil domov, tak zistil, ze ma horcicu (alebo co..) na tvari z toho jak to jedol :DD A ta baba mu to nepovedala, lebo sa zrejme hanbila a cely cas tak bol a ona sa tvarila akoze v pohode :)))))))
a mne sa toto stalo ked som mala total rozmazane jedno oko a nevedela som o tom a potom idem na wcko a pozeram, ze no konec :DD samozrejme odtial som prisla upravena a akoze nic :DD

smoliar333

neboj mam to premyslene, cez den budem schovany doma, budem sa pripravovat na skusky, von pojdem len v noci ked je tma a neni videt, a to si len tak zabehat na jazero kde je cierno cierna tma

jajka001_

na tyzden do zahranicia za pracou, to aby si tyzden nevyliezol, aby ta nahodou neuvidela a nepomyslela si ze ju klames

Lulu2011

smoliar - tak ja uz mam svoj vek, ale v tvojom veku by som reagovala mozno podobne

inak mne sa stal trapas na prvom rande s mojim muzom, som sa ponahlala a strepala som s auprostred hlavnej na dlazbu, okolo ludia sedeli v letnych zahradach a mali super divadlo, na rande som dorazila spinava s roztrhanymi nohavicami, ako prve ma napadlo, ze budem utekat domov a chalanovi zavolam, ze nepridem, ale potom si vravim, ze toto ma hadam nedostane do kolien druhy krat :))) a hrdo som vykrocila a oplatilo sa :)))

smoliar333

Lulu 2011, ak si zena

uz teba by som chcel vidiet keby si mala vyrazku na nose a podrazdene aj okolie, ako by si sla na stretko s niakym chlapom, na ktorom ti zalezi, to sa ti lahko teraz hovorí

xy:)

pubertalne casy? v pubertalnych casoch som zaspala so zuvackou v ustach, ktora mi samozrejme zalepila vlasy, a skoncila som tak, ze hore na hlave mi ostali odcvaknute vlasy na dlzku cca 2 cm. ostatne boli samozrejme dlhe :D jak som sa vtedy hanbila :(

blondula

xy:) ... nastastie to nebolo prve rande,takze sme sa dobre nasmiali :D a v pubertalnych casoch som vzdy mala so sebou kozmeticky "kufrik".len som odbehla na weecko :DDD

blondula

a ked sme pri trapasoch...mne sa raz stalo,ze som si z nezistenych pricin zabudla dat spiralu na jedno oko :DDD cela ja !!! vzdy robim vela veci naraz a nieco potom zabudnem :DDD