trapas pred rande

bingham

ja sa nehnevam...je to tvoj nazor...len mi to pride smiesne aby chlapec nosil zo sebou korekcnu tycinku...este k tomu pudrik na uhriky...a je jasny :D

inak...ja keby som videl na zene jebak...tak by som to urcite nebral ako tragediu...a rozhodne by ma kvoli tomu jebaku neodradila...

ladida

fuj angelina,ak by si sa hanbila za niekoho jebak na cele,quasimoda by si si zasluzila ako skolu zivota:D Ach ta mladez:D

jajka001_

pockajte s randenim po puberte :)
eh este stastie ze mna v puberte vyrazky skor obchadzali a mojho vyvoleneho detto

1angelina23

chvalabohu ten moj je vynimka :-) asi by som sa za chlapca s jebakom na cele aj dost hanbila, pochopitelne ak by sme obidvaja nemali 13nast,alebo tak, vtedy je to "ok" :-)

ladida

nieee,angelina,ja by som asi strapnila rande hysterickym smiechom keby ma moj vyvoleny napatlany na jasne cervenom jebaku korektor,ved oni muzi to ani nevedia pouzivat a ti co vedia budu randit s inymi muzmi,co ho vedia pouzivat:D cest vynimkam

1angelina23

bringham nehnevaj sa na mna, ale radsej sa pozriem na chlapa co ma "jebak" zakryty tou korekcnou tyicinkou ako na velku cervenu popripade bielu skvrnu na čele :-))