Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

lilus

moze aj prvy mesiac ale az po 7. alebo az 14. dnoch, kym ta HAK zacne ucinkovat...tak mi to povedala moja gynekologicka....

lilus

no ked uz beres tuto HAK druhy mesiac, tak si uz chranena od prveho dna, takze teoreticky sa do teba uz moze aj urobit a nemalo by sa nic stat

jojka

To lilus myslela som celkovo ze ked sa pouziva tato antikoncepcia ci po tych 14 dnoch sa kludne partner moze do mna urobit prvy krat pouzivam antikoncepciu tak som este neskusena.

lilus

TO JOJKA...moja doktorka povedala ze 1. krat ked beres tuto HAK si chranena od 7. alebo az 14. dna...takze ako chces, ale ja som pred tym 14. dnom preistotu pouzivala aj kondom

jojka

Ahoj baby ako som chranena s touto antikoncepciou ked ju pouzivam len 10 dnii moze sa moj priatel urobit aj do mna ? dakujem

monikaaa

ja som brala ako aj ine aj lindiyette celkom v pohode.....ziadne vedlajsie ucinky len 2-3kg navyse ale len nachvilu kim si zvyknes....a plet sa mi neako viditelne nezlepsila ...na to su ine tabletky napr: diane35 bo yadine....

slniecko33

ahoojte baby/ženy...mne gynekologička predpísala tiež lindynette20 ...upravali sa vam aj pleť z nich?? aje to dobre HAK?

serena

S LINDYNETTE este len zacinam.Na balicku su vyznacene dni v tyzdni.To nevadi ktory piatok zoberiem?Vsetky tabletky su rovnake?Predtym som uzivala TRI regol.Tam bol vyznaceny start.Dakujem.