Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

katusaa

To je ale otázok.. :)) 2 hodky nie sú problém a ked si zabudneš dať 1 deň, tak na ten druhý deň si dáš spolu 2 tabletky(tú zabudnutú s nasledujúcou), ale tvoj partner sa NESMIE do teba spraviť prvé dva dni pre istotu. Všetko je napísané v návode, treba pozorne preštudovať. veľa zdaru

kriss

diky..a este ak som si nedala v ten isty cas tabletku ako inokedy,ale o viac nez dve hodiny neskor to nie je problem???

katusaa

Ked začínaš brať tabletky po prvýraz, tak v prvý deň menštruácie si dáš prvú a pokračuješ aj počas meštr., je to normálne a pokračuješ tých 21 dní kým neminies celé balenie. Potom si dáš 7 dní pauzu s tabletkami, kde sa ti po 2-3 dňoch od vysadenia tabletiek dostavý menštruácia. Po tejto 7 dňovej pauze začínaš s novým balením..... a tak dále. ale určite si poriadne prečítaj návod.

kriss

ahojte,mam taky problem,ze dnes je druhy den co si mam dat tabletku,ale este mam vzdy menstruaciu,aj ked nie silnu,ale..je to normalne??Dakujem za odpoved

katyka

Ja užívam Lindynette od januára, upravila sa mi menštruácia (bolo na čase však už mám 28). Postavu mám štíhlu a žiadne kilá navyše zatial neevidujem akurát cca týždeň po užívaní sa mi pekne naplnili prsia.
Takže zatiaľ spokojná :D

katusaa

Ja užívam Lindynette od januára, upravila sa mi menštruácia (bolo na čase však už mám 28). Postavu mám štíhlu a žiadne kilá navyše zatial neevidujem akurát cca týždeň po užívaní sa mi pekne naplnili prsia.
Takže zatiaľ spokojná :D