Strach zo smrti

lili3000

každy sa boji smrti podla mna. ja sa napriklad bojim aj tej svojej ake to bude bude to boliet? ale coho sa bojim 100x viac je smrť mojich blískych toho sa naozaj bojim.

PS : Stef

Takže smrť príde kedykoľvek netreba sa jej brániť no aj tak sa jej každý bojí .... skúste navštíviť psychológa pomôže vám .. ste v psychickej nestabilnosti a tam povedzte že sa bojíte že ste úplne pod tlakom máte strašnú fóbiu zo smrti alebo povecte s tmy pretože sa spája s utrpením a smrťou,ale aj dalšími takýmito zdrojmi

J111

Hej, vsetko vzniklo z nicoho a tie elektrony su akoze nic? Ked sa zoskupia, tak uz nieco znamenaju, v jednote je sila.
Ked jestvuje posmrtny zivot, tak im tam podla mna vsetkym drbe, zit do nekonecna.

dwart

jajka001_ skus si polozit otazku preco tu je nieco ako nic a zamysliet sa nad tym. Neverim ja na osobneho boha ale to ze nas pozorovatelny vesmir vznikol sam od seba bez prvotnej priciny mi moj mozog nedokaze pochopit/prijat. Posmrtny zivot existuje.. ale len v nasich mysliach. Mozno existuje naozaj ale nedavam tomu velku sancu..