Super prsia + stihla linia

karolina.

Tak ked si chuda, je mensia pravdepodobnost ze tie prsia mat budes..sice teraz je vela bab co su chude a maju velke prsia..tak ja neviem v com je problem..snazim sa jest vsetko, aj masaze, aj antika..nic nezabera..jedine co zabera je dobra push-upka..to je tak asi vsetko..mne pomoze fakt iba plastika..ale to je zasah do tela, ktory nemusi skoncit dobre..toho sa bojim..ale zase komplexovat koli tomu stale..to sa mi nechce..

zvacsenieprs

tiez pritel mi hovori kazdy krat ze riesim hluposti ze jemu sa to paci a vsetko okey mama tiez kazdy krat ked sa nadtym trapim ze budem ja este rada ked budem mat dieta ze tie ktore mali 3-4ky maju po dietatu bomby ja budem mat vtedy akurat ale tak dieta je daleko este:D...tiez som nadtym rozmyslala ale to jedine ze nekedy enskor teraz urcite ne no zatial asi tieto tabletky super prsia ae ste cinania ci japonci vymisleli take keksiky som kukala ale take sa bojim objednat z USA lebo mozem to sposobit zevraj aj rakovinu prs a kedze moja babka tiez mala jej vsetky sestri tak nechcem sa stym hrat ale davat si pozor pytala som sa aj na antikoncepciu kedze berem jedna mi raz zabrala ale ztoho som aj strasne pribrala velku chut som mala do jedla nezvladala som tak stym sa nehbiem teraz ale neviem sice malo aj jem takze a gynekologicke mi poradila nech jem viacej vitaminov nech sa hybem jem bielkoviny atd.hlavne jest viackrat lebo soms trasne tenka tak mi povedala ze nemozem mat...asi tak toej vsetko:)

karolina.

No tak mne taha na 22..mam z toho komplexy aj ked sa priatelovi pacia..neviem proste sa necitim ako zena..a ked si toho uz tak vela skusala, co ti zabralo..? ja zacinam rozmyslat uz nad plastikou lebo ine riesenie uz asi nebude..

zvacsenieprs

tak idem na 19 uz:D tak uz sa zacinam sa obavat no hej tiez hovorila ze bola plocha ale ze az takto ne proste co priberam ide inde kde by to malo:)...no jo uvidim o 10rokov:)

karolina.

Este len 18? joj dievca este mas casu dost..mne prave to male co mam teraz narastlo okolo 20..:D a to mam tiez mensie dvojky..ale nemyslim si ze by boli dvojky nejak extra male..to je take akurat do ruky, ako sa hovori..vadi mi to, ale nezmenim to..pozri sa na maminu,spytaj sa ake mala v tvojom veku a mas odpoved..genetika robi vela..

zvacsenieprs

nie krem super prsia mam teraz su fakt dobre !ale pueraria mirifica mam aj tabletky som vyuzila jednu a nic tu druhu som tiez azcala lebo sak tam je aj pisane ze mozno aj po pol roku ale nejako som to nezlvadala brat dalej a mamt eraz len tak zbytocne teraz som zacala brat super prsia zatial mi to dodali 1cm..no ja mam 18 sa citim jak chlap:-/ sice az tak male prsa nemam take mensie 2ky...ale chcem ich mat plnsie kedze vsetky tuky co priberam ide na zadok :-/ a bojim sa aj pribrat..takze tak hej tiezs om maniacka vsetko vyskusat atak:D tehotna este este nemam v plane byt:)mam cas...ale asi ine uz nepomoze:D...a silikony nemam v plane vobec:-/

karolina.

Krem pueraria si mala.? aj ti pomohol nieco..? ja som tiez na tieto veci maniacka..chcela by som vacsie prsia..a kedze uz mam 21,tak mi zrejme nepomoze uz nic..okrem tehotenstva..:D

zvacsenieprs

tie tabletky som mala Pueraria Mirifica ale vobec ale vobec nezaberaju takze to nic aj ked viemze otom fakt chvalia vsetko no hej nevadi skusit skusim:) dostala som ktomu aj krem ale krem chvalim je fakt dobra!

karolina.

myslim si ze tie tabletky su zbytocne..zbytocne vyhodene peniaze..mozno sa ti prsia trosku naplnia ale akonahle tabletky vysadis, zmensia sa do povodnej velkosti..pozri sa na propagatorku tych tabletiek..ved ma silikony..:D jedine tabletky ktore su na celom svete vychvalovane je Pueraria Mirifica..na Slovensku sa ale nepredavaju..neviem nic o ich ucinkoch, ale zevraj zaberaju