Super prsia + stihla linia

karolina.

Ja viem ze v zivote su ovela horsie veci ako prsia..male prsia sa asi ani neda nazvat problemom..ale ja s tymto mam komplexy uz od 19..a neviem co robit aby som na to nemyslela..male prsia nie su pekne..nie je to pritazlive..hanbim sa pred priatelom ked sa vyzliekam..nemam sebavedomie..v tomto svete je vsetko len o prsiach..v poslednej dobe..

emanuelita

baby dvojky su podla mňa priemerné prsia...normálne ani veľké ani malé a viete ako trpia baby ktoré maju veľké prsia? moja teta sa v 40 musela nechať operovať lebo bola s chrbticou už v prdeli..a viete aké to je ked sa chalan s vami rozpráva nepozerá vám do tváre ale do výstrihu? no moc príjemné nie...človek sa cíti ako kus mäsa...ja len toľko môj skromný názor ale chápem každý chceme to čo nemáme...ale myslím si že nemá zmysel v živote riešiť takéto veci ...su fakt horšie veci

zvacsenieprs

ah jaj mat 2000eur mam aspon na 12mesiacov vacsie a plnsie prsia jaj preco tak vela si pytaju za injekciu za jednu hodinku?:-/

zvacsenieprs

janka-hej presne tiez som taka ze aj bysom pribrala len sa bojim ze potom uz budem mat kufor a obrovsky a stehna tlste moc...lebo vsetko vzdy ked priberem konecne par kg tak hlavne to vidim hend tama uz sa citim zle:-/

karolina.

Riesim to, pretoze sa takto necitim dobre..priatel je spokojny ale urcite by bol rad keby som ich mala aspon o pol cisla vacsie..ja nechcem mat 4 alebo co..chcem mat normalne priemerne prsia, ktore ma skoro kazda..

zvacsenieprs

ked som snim a mam starosti tak nadtym nerozmyslama le ked sa vidim v zrkadle tak mi dojde ze preco ja ze sa ja neciitm dobre ne kvoli inym ale kvoli sebe
karolina. www.kozmetickachirurgia.sk
kukni si tu to stranku:)

jankaaaaaaaaa

ja mam prsia take normalne.. ale urcite by som brala vacsie ako mam.. vzdy som bola stihla a jedine kam som priberala, bol zadok a stehna.. az ked som zacala brat hak tak som pribrala asi za dva mesiace 5kg, takze sa mi pekne zvacsili aj prsia, tie som mala presne take velke ako som chcela.. lenze zvacsil sa mi aj zadok a nohy.. uz som to vsetko zhodila a zase mam prsia take ako predtym.. bohuzial, my mame take postavy..
zase su typy zien, ktore maju uplne chude nohy, plochy zadok, ale zato priberaju do prs a do brucha.. taky ten muzsky typ postavy..

emanuelita

Kašlite na to baby!!! neriešte takéto veci tie tabletky sto percent vôbec nezaberú! všetko je to len komercia reklama a vysoké zárobky na ktorých sa niekto nabalí!!! a vy z toho možno aj ochoriete ak to neni su iba cukríky čo by bol ten lepší prípad! vážte si to čo máte že nemáte žiadne zdravotné problémy! a vôbec ked máte aj priateľov ktorým to takto vyhovuje tak čo riešite???

zvacsenieprs

aby som bola uprimna ked som bola na zakladke prisli tie roky ked zacali rast prsa dievcatam tak som bola prva v triede malasom ich vacsie bola som happy:D noa skoncilo to tak ze teraz mozno ked ich sem tam vidim asi som uz posledna ktora ma najmensie :-/....no sak hej hej je ich vela ktore su chude a prsa obrovske prave otom aj pisem skoda ze vsetko co ako tak priberem mam na zadku:D nie na predku keby to tak vymenit:)co uz no smola:) hej hej ja bysom si to tiez dala len co ked nemam tak vela peniazi mozno by som nedala zato kolko tie herecky..a mozno by to spravili zle alebo by to bolo este horsie nez to je :-/