Super prsia + stihla linia

jankaaaaaaaaa

no ved.. ja mam teraz dvojky. bez poriadnej podprsenky to vyzera dost o nicom.. vety som mala tie trojky a nevyzerali byt vobec velke, ale proste boli vacsie ako predtym a vyzerali super..
a presne to, ze ja som tiez nikdy extra nepribrala, stale som bola stihla. pribrala som az ked som uzivala hak a az vtedy sa to objavilo na prsiach. hak uz neberiem, schudla som a prsia su take ake boli a aj ine partie

zvacsenieprs

janka-no tak pribrat by som chcela uz len kvoli otmu ze sa citim zle kedze osm moc chuda...takze neviem pribrat ani nic mi nepomaha boals om uz aj na injekciach tak moc mito nepomohlo raz z antikoncepcii co sommala vacsiu chud do jedla ato bolo vsetko ale tosom davno zase schudla pritom bych ráda pribrala j 10kg kludne by som vyzerala akurat ne tlsta predsa zena vyzera byt krajsia ked ma neco ansebe nez kost a koza!
karolina.-ja som to dostala takze neviem ael skus ich na stranke www.superprisa.sk ked dobre viem abo skus do googlu:)

karolina.

janka..plne trojky nie su velke prsia? co? ved to su moje vysnivane..:D vies moj problem je, ze nejak neviem pribrat..ked priberiem, tak najviac dve kila a to sa na prsiach neukaze..mozno mam rychly metabolizmus, ja neviem..ale nedokazem pribrat na prsia..ani tak celkovo..

jankaaaaaaaaa

ja som si tiez cely zivot hovorila ze tie prsia nesu az take dolezite, skor je dolezita celkova postava atd., ze co ze mam mensie prsia.. aj ked by som chcela mat vacsie, ale co... naucila som sa s tym zit... ale ked som pribrala a riadne sa mi zvacsili prsia, tak som pochopila ze aky to je pocit mat pekne plne prsia a nemat problem si dat tricko s vystrihom. proste som sa citila uplne super ked som videla ten pekny dekolt. aj ked vobec som nemala velke prsia. boli to take plne trojky..
a ked som zase schudla, tak ma to teraz trapi a chyba mi ten dekolt.. ale asi je lepsie mat peknu stihlu postavu ako vacsie prsia a zadok.. ako ked som mala tie kila navyse nikto mi nevravel ze som tucna, ale bolo vidiet ze som cosi pribrala, priatel mi tiez vravel, ze vobec niesom tucna. ale ja som sa citila fakt zle, lebo tolko kil som nikdy nemala ko vtedy

zvacsenieprs

karolina. hej toje pravda je to drahe a tak uzs korej zapaltit plastiku len toje uz take ze nevyberes to zmyzne nevadi zatial to nereisim vyberem tabletky a uvidi sa jaj keby len o cislo vacsie som spokojna:)alebo tych5cm:)tak malo take tazke:-/

karolina.

zvacsenieprs...to co si mi posielala ten link..to je velmi drahe..plastika sa oplati viac..alebo najlepsie nerob nic..dakuj za to ze si zdrava a ze prsia vobec mas..