Bolí ma hrdlo - bolesti hrdla

Príspevok v téme: Bolí ma hrdlo - bolesti hrdla
hrdielko1

Dobrý deň. Veľmi ma bolí hrdlo cmúľam Strepsils med a citrón ale nič nepomáha. A nič iné ani doma nemám. Predpokladám, že PARALEN na to nie je. A čaje?...no nemôžem preglgnúť ani vlastnú slinu nieže ešte piť! Asi budem mať aj horúčku. Pomoc. Ďakujem vám vopred za rady atď. Dovidenia.

Jessica.

Myslím, že lavína bolesťí sa vracia. Aj mňa teraz bolíííííí aele stranš,e hlava, hrdlo anit ak nie ale ladviy, júúúj, idem lahnut a spravit nejake caje,papa.

zuza

ano, slana voda je super, alebo tantum verde je super, alebo Nurofen tiež zaberá od bolesti. A ja pijem aj šalvijový šaj.

karolblava

Ja pouzivam slanu vlaznu vodu, ktorou kloktam hrdlo 4*denne. Kloktam esta aspon dva dni po odzneni bolesti. Ale ak by bolest hrdla neprestavala, asi to chce lekara. co sa tyka Paralenu, ten neviem. Ale detom som pri bolesti daval Nurofen, ked bolo najhorsie.

segedin

uz 3 mesiac ma boli v krku crp bolo v poriadku chlamydie tiez nemam nemozem prehltat skriabe ma v hrdle pali ma v hrdle cmulam uz 4 balik neo anginu pijem repik zo salviu a nic podla obvodnej mam hrdlo ciste poradte co mam robit asi si to hodim taka je to bolest.

hrdielko1

ďakujem vám :) som už zdravá, bodaj by nie veď sú Vianoce už skoro ... :-) tak sa teším len odo mňa sa nakazili ďalší členovia mojej rodiny... pomohlo všetko čo ste napísali...ešte raz vám veľmi pekne ďakujem a prajem kráááásne sviatky a Vianoce!!! ahojte

Kašlík

Hrdielko, ty necmulaj a konaj. Bud si zalievaj cajiky zo zazvoru, z lipy, papaj vitaminov kopec alebo pi stavy ovocne, na kasel si skus zohnat hedelix a kloktaj, kloktaj salviu, sol kolko mozes. Ak nepomoze, sup za lekarom.

User_37597

ked ta to az tak boli to vyzera na anginu za prve a za druhe chod k doktorovy a kym k nemu pojdes kloktaj slanu vodu.to je velmi ucinne ako "domaca liecba"

kamilka KA

navštívit lekára, ktorý predpíše nejaký liek, alebo antibiotikum, mne velmi pomohol Bioparox ... alebo ako domácu liečbu odporúčam pastilky Tantum verde - mne žiadne pastilky okrem týchto nepomohli ...