Bolí ma hrdlo - bolesti hrdla

Príspevok v téme: Bolí ma hrdlo - bolesti hrdla
hrdielko1

Dobrý deň. Veľmi ma bolí hrdlo cmúľam Strepsils med a citrón ale nič nepomáha. A nič iné ani doma nemám. Predpokladám, že PARALEN na to nie je. A čaje?...no nemôžem preglgnúť ani vlastnú slinu nieže ešte piť! Asi budem mať aj horúčku. Pomoc. Ďakujem vám vopred za rady atď. Dovidenia.

Kik_usa

Prosím, poraďte. Nemôžem kašlať, kýchať, ani polkýňať vlastné sliny. Vždy ma to zabolí. Čo mám robiť??

thalia.bibi

Ahoj, chod doktorke najlepsie na ORL, na to ti da antibiotika, ano nie su dobre nicia imunitu ale nic ine ti nepomoze, 10 dni som cakala a potom uz sa to nedalo a isla som na ORL, uz po 2och tabletkach mi bolo lepsie... Caje som pila, jox striekala ale to na bakterialnu infekciu nepomoze, pisem len svoju skusenost

Zuzula708

Daj si do pohara cibulu, zazvor, cesnak, med, nechaj to v chladnicke kým to pustí stavu - to je super na kašel :) a na bolavé hrdlo si daj strepfen na cmulanie, ten mam tiež odskusany, prichut med + citron je top!

hrdielko :-)

Ahojte mam problem dufam že mi pomôžete.Ten problem je taký že kašlem neporadili by ste mi niejaky domaci liek, potom este aj hrdlo ma boli ale to si kloktam sol s vodou a mam sople to pouzivam masticku do nosa prosim vas pomozte mi ja vam vopred dakujem :-)

mjanik

keď bolí hrdlo,ide o prehriaté pľúca,kerď ide o angínu ide o prehriatý žalúdok.V obidvoch prípadoch to rýchlo vylieči akupunktúra

hrdielko

No dnes rano som si kloktala a uz ma aj menej boli ale to je to ze mam strastne sople , a raz zacas aj zakaslem , a stracam aj hlas ale ku doktorke nestiham ist a potrebujem sa vyliecit za 5 dni poradte mi nieco prosim vopred dakujem :-)