Bolí ma hrdlo - bolesti hrdla

Príspevok v téme: Bolí ma hrdlo - bolesti hrdla
hrdielko1

Dobrý deň. Veľmi ma bolí hrdlo cmúľam Strepsils med a citrón ale nič nepomáha. A nič iné ani doma nemám. Predpokladám, že PARALEN na to nie je. A čaje?...no nemôžem preglgnúť ani vlastnú slinu nieže ešte piť! Asi budem mať aj horúčku. Pomoc. Ďakujem vám vopred za rady atď. Dovidenia.

mat_ka

martina.d áno myslím že všetko to je prepojené, pretože bez vetra sa ani lístok nepohne. Keby si bola v poriadku, že nemáš problémy s hrdlom, to je jednoduchá rovnica si myslím. Preto je potrebné začať dávať imunitu do poriadku a prejdú aj bolesti hrdla.

Jarta114

brunetka áno o tej slanej vode som počula, ale čo ti to pomôže, keď telo ti to pred prípadným vrátením sa bolesti neochráni? chápeš?
Podľa mňa by bolo na mieste skôr riešiť príčinu prečo takáto bolesť vôbec u nás vzniká.

kamcika

Zuzsana brala si ho dostatočne dlho na to aby sa nejaké výsledky dostavili? alebo si čakala, že sa z toho dostaneš zo dňa na deň? tie výsledky kým sa dostavia, tak to istý čas trvá...
Čo sa týka toho kalciové sirupu, tak ten je fajn možno akurát na bolesť ale nerieši podstatu problému ;)

stanka292

zbadala som tvoju otazku a neda mi to nereagovat - ano je mozne ze to ma na svedomi imunita. Imunita ma na svedomi mnoho zdravotnych problemov ked je oslabena. Imunita ked nie je stopercentna tak sme ovela viac nachylni na rozne zdravotne problemy pretoze imunita je ta co nas chrani a bez nej to nie je ono

martina.d

mat_ka myslíš že to všetko môže mať na svedomí imunita? aj bolesť hlavy aj hrdla aj všetky takéto problémy ktoré ma momentálne trápia? ja cítim že sa niečo so mnou deje ale naustále som to pripisovala len tomu že zmena ročného obdobia, že to bude oki

Rybieta10

Zuzsana ako dlho si ho brala, keď píšeš, že ani náznak zlepšenia? ..ja som vyskúšala všetko možné od výmyslu sveta, myslela som, že už sa z problémov, ktoré som mala ani nedostanem, že furt ma bude hrdlo trápiť a nakoniec práve on mi po dlhšom braní pomohol...len ide hlavne o tú pravidelnosť

Mila89

Nás doma často bolievalo hrdlo: najma moja dcérka mala často problem s bolavym hrdielkom a pritom nemala vobec teploty. Citala som, že pomaha kalciovy sirup. Vyskúsali sme ho, ale dcerke vobec nechutil. Potom som nasla kalciový sirup s vanilkovou príchuťou a ten si oblubila a nema vobec problem dat si ho. Myslím, že pomohol. Hrdielko ju už tak často nebolí.

Zuzsana

Mám podobnú skúsenosť pri Wobenzyme - stále som bývala chorá, plus mykózy. Tá vysoká cena by mi až tak nevadila, ale ani náznak zlepšenia :(

kamcika

Ahojte čo sa týka bactoralu tak tiež ho mám vyskúšaný a sklamal ma. Dala som sa naň nahovoriť a zbytočne. Až neskôr keď som začala chodiť k inému lekárovi, kvôli tomu že sme sa presťahovali a začala som riešiť kde je problém, prečo som často chorá, prečo ma často bolieva hrdlo som prišla na to, že hlavný problém je ten že moje telo sa nestíha a nevládze ďalej brániť. Tak som sa dostala k tomu, že potrebujem posilniť imunitu a bude dobre, tak som sa začala zaujímať, čo sa pri takýchto problémoch užíva. Nakoniec som sa dostala k enzýmom, začala som užívať wobenzym a trvalo pár mesiacov a všetky tieto problémy u mňa ustúpili. Trvalo to týždne ale stálo to zato. Ja nehovorím každý si musí vyskúšať čo mu vyhovuje, čo mu pomáha. Mne pomohli enzýmy :)