Bolí ma hrdlo - bolesti hrdla

Príspevok v téme: Bolí ma hrdlo - bolesti hrdla
hrdielko1

Dobrý deň. Veľmi ma bolí hrdlo cmúľam Strepsils med a citrón ale nič nepomáha. A nič iné ani doma nemám. Predpokladám, že PARALEN na to nie je. A čaje?...no nemôžem preglgnúť ani vlastnú slinu nieže ešte piť! Asi budem mať aj horúčku. Pomoc. Ďakujem vám vopred za rady atď. Dovidenia.

ORL

Pozdravujem pána doktora- ku, ktorému pacientka radí ako a čím sa má liečiť :-)
Bactoral sa užíva preventívne, keď pacient máva časté chronické bolesti hrdla. To znamená, nie keď už bolesť prepukla a bakteriálna infekcia je akútna.
Úlohou takýchto prípravkov je podporiť obranyschopnosť pacienta a postupne znižovať výskyt recidivujúcich zápalov na minimum.
Pekný deň.

Rybieta10

U mňa veru tiež s ním lekár nepochodil. Výsledky sa po užívaní vôbec nedostavili, až nakoniec sme sa dohodli, že vyskúšam si ja niečo o liekoch a vitamínoch na imunitu zistiť a poviem mu ptoom čo by som chcela začať brať a on mi to teda buď schváli alebo nie :)

Maca_zMarsu

Koliesova: Ved prave ze ja mam znizenu imunitu a kazdu jesen alebo ked sa ochladilo som bola chora, hlavne hrdlo - mandle.
Bactoral som brala na odporucenie imunologa (16 tbl.) a pomohlo mi to, tuto jesen som este bolesti nemala. Tak mozno pomoze ako rada niekomu.

Koliesova

co sa tyka bactoralu tak brala ho kamoska celkom dlho a uspech ziadny, takze ja by som do neho nesla, ale tak kazdy podla svojho uvazenia no :)
chcela som tym povedat, ze kedze je jesen, zmeny pocasia, vykyvy teplot mozu sposobit to ze imunita u cloveka klesa. A tym padom sme nachylnejsi na taketo problemy.

Maca_zMarsu

Preventívne užívam už mesiac Bactoral a som v pohode. Vždy cez jeseň som bývala chorá - angína, každé ráno boľavé hrdlo. Teraz sa to upokojilo, je to ako nejaký "balzam" na hrdlo.

mat_ka

martina myslím že to môže byť aj tou zmenou počasia, že sa ročné obdobie mení a tým pádom telo sa možno už nevie brániť, nevie nejako zvládať tieto rozdiely počasia aj teplôt pretože to organizmus veľmi oslabuje

martina.d

Myslím že to že sa s jej telom niečo deje že to cíti aj sama, keď ju bolí hrdlo nie? či chceš tým povedať niečo iné? lebo neviem si to celkom vysvetliť. Mňa tiež teraz častejšie aj hlava bolí a ráno ani slovko vydať zo seba :-S

Koliesova

Kik_usa - toto vsetko co opisujes hovori o tom ze s tvojim telom sa nieco deje. Akurat teraz zacalo obdobie, ktore je dost zradne najma co sa zdravia tyka, prave v tomto rocnom obdobi sa prejavuju zdravotne problemy o ktorym sme v lete ani len netusili ;)

Gima

Pomáha pri bolestiach hrdla

Zohriaty nálev z uhoriek je skvelou kúrou na bolestivé hrdlo. Pomáha likvidovať baktérie a taktiež vyrovnáva pH v hrdle – ako teplá slaná voda. V tomto prípade je chuť nálevu prijateľnejšia, takže si ju aj vychutnáte.

Farbicka

Ak si nechces aj nadalej znizovat celkovu imunitu pomocou antibiotik, odporucam ti na bolest hrdla BACTORAL, nam v rodine pomaha a mame odskusane.