strach zo smrti alebo coho sa bojite viac?

Príspevok v téme: strach zo smrti alebo coho sa bojite viac?
User_37597

dnes som s kolegom ani neviem ako zacala zaujmavu temu co sa tyka smrti.
a dospela som k nazoru ze kazdy sa boji ze raz zomrie ale teraz coho sa bojite viac-
A) ze budete zomierat v bolestiach ako stary ludia alebo
B)ze zomriete mlady a uz nic neprezijete?

B je inspirovane hlavne preto lebo v mojom okoli je strasne vela umrti mladych ludi.byvala spoluziacka zo zakladnej zomrela ako 18 rocna na to ze jej neskoro prisli na nador v hlave a zas kolegyna mojej sestri zomrela ako 26 rocna s tym ze sa ucila v noci a bolela ju hlava a nicomu to nepripisovala.dala si tabletku a zaspala.no uz sa nezobudila.
je toto mozne ze tak mlady ludia zomieraju?ja si to neviem predstavit ze by som mala zomriet teraz v mojom veku a uz nic nezazit-rodina,deti,vlastne byvanie,svadba proste vsetko co clovek zazije po dobu svojho zitia.
ja sa teda logicky obavam viac moznosti B.

bingham

laurina...na mars sa este nevieme dostat...myslim ludia...zatial tam este nikto nebol :)

a dokonca...este nevieme ani poriadne preskumast dno oceanov...a to je nasa planeta...

a teraz k tej rakovine...ja si to nemyslim...lebo potom by nezomierali...najbohatsi a najmocnejsi ludia na rakovinu...a ine choroby...ale to je len moj nazor...

galančanka

bibisa, ja som z galanty a o tej nemocnici sa to naozaj hovorí, že sa tam chodí len umierať..je v strašnom stave.od budovy, cez zariadenie až po personál. Nechápem, napr. je taký problém napr.opraviť zámok na skrini ? Alebo natrieť nejakou farbou ohrkané dvere ? Nepochopím, ako sa do takého stavu mohlo dostať zdravotníctvo. Vlastne chápem, všetko sa hrabe do vrecka. O úplatkoch pomlčím. Tie sumy čo sa dávajú sú závratné.

BJ

Kto sa smrti boji, nemoze ani poriadne zit. Cely jeho zivot je len utekom pred smrtou. Ale, ta ho aj tak raz dohoni.
Kto vie, co je po zivote, smrti sa neboji. Duch vie, co bude. Kto hlada svojho ducha, a spoji sa s nim, zisti aj co bude. Zbavi sa strachu zo smrti, a zacne zit...

Laurina22

Bingham pretoze ja jednoducho neverim,ze ked sa vieme dostat na Mars a robit kopu inych veci,nevieme vymysliet liek na onkolgicke ochorenia.Ja tomu proste neverim.

Lenze ludia su chamtivi a pokial sa rakovina netyka teba tak ta maju povedzme si rovno,na haku.Nie vsetci,samozrejme.

Jedna matkina znama zistila,ze jej podavali tu najhorsiu formu chemoterapie a ked sa spytala lekarky,PRECO?Ked vidia,ze jej je z toho tak zle,ze nedokaze ani chodit,povedali,ze najprv msuia minut zasoby a az potom zacnu podavat iny,novsi a setrnejsi typ pre ludske telo.

To kde sme?

0mega

Zaujimalo by ma, ci by pomohlo, ak by si ludia nenechali skakat po hlave.. Ci by to roztrhalo farmafirmy na marne kusky..

0mega

Tak to ano.. To je dalsi drsny problem.. A myslim ze ked padne financny system, tak nam to nepomoze, lebo politici povedia pozrebujeme "New World Order" a sme zas tam kde sme boli..

Ale neviem kolko ton municie by to chcelo, aby som sa ich fyzicky zbavil, ale mozno by to bolo nanic, kedze by ich iny CLOVEK nahradil..

Alebo nas infiltrovali mimozenstania?

Inac celkom zaujimava situacia, ze vedeli by sme sa pohnut, ale ludska chamtivost nas drzi pri zemi..

Mozno ak pride 2012 katastrofa, ale tak riadna, ze sa to dotkne kazdeho, mozno ten STRACH pohne aj s farma-akcionarmi..

Laurina22

Omega liek na rakovinu uz davno je.

Ale z coho by potom fungoval farmaceuticky priemysel?

Ja neverim,ze tie mudre hlavy,ktore mame na svete,uz nieco nevymysleli.

Kdeze

0mega

bibisa, tak to ma mrzi, uprimnu sustrast..

jazda autom je sice jedna z najnebezpecnejsich (ak nie vobec) najnebezpecnejsi sposob dopravy..

tak treba jazdit opatrne.. radsej pomalsie a ostrazitejsie..

ono tam to riziko je, v tom sa nemozeme klamat, ale zas nie je az take vysoke :/ ono je to da sa povedat pekna smola (suhra smôl) :/

neviem co na to povedat, mozno bude lepsie ak budem ticho ?