casto mi je zima

hildahil

Nemôžeš bývať nevyspatá? Mne tak napríklad býva oveľa väčšia zima, keď sa zle vyspím, tak celý deň mrznem.

Tyna_Mal

Ahoj, mne je tiež stále zima. Manžel chodí doma v triku a trenkách a ja nemám div bundu :-D . Veľmi mi pomáha vlnené oblečenie, ktoré som si objednala z www.vlneny-tovar.sk , a v tom mi je krásne teplo, tak si ho skús tiež kúpiť a uvidíš, že už tí zima tiež určite nebude :-) .

pozri-

...precitaj si vsetko co sa tyka LYMFATICKEHO SYSTEMU
je dobre pit caje ktore precistuju lymf.system
ja napr.pijem zeleny caj
...caj z lipkavca/lepsi ked je cerstvy -ak nie je- dobry je aj suseny/
stranky uz presne tie iste nenajdem-co som citala-ale v google najdes o lymf.s.
a aj najdi si stranky kde pisu o potravinach ktore zohrievaju ZVNUTRA je toho vela...
ZELAM TI ABY SA TI TO PODARILO UPRAVIT A NETRPELA SI TOU ZIMOU-LEBO JE TO UTRPENIE-KED CLOVEKU JE STALE ZIMA...

pozri-

zacala som po tom patrat kde je chyba tak som sa docitala-ze OBLICKY su oslabene ked je zima...
V
V
nie ze su oslabene ale mozu sa poskodit OBLICKY CHLADOM.../treba si an to davat pozor/

pozri-

JANKAAA
...podobne nieco mam aj ja takze ta chapem...nikdy predtym som to nemavala a mohla som aj v zime kedy poriadne mrzlo-zobrat suknu nad kolena-teraz na to mozem zabudnut...musim sa obliekat teplo a hlavne bavlnene veci-ziadna umelina...
zacala som po tom patrat kde je chyba tak som sa docitala-ze OBLICKY su oslabene ked je zima...
a potraviny ktore zohrievaju z vnutra su
-vyrobky zo spaldovej muky
-zazvor
-pseno-vyrobky z psena
a ako pisu aj poniektory biela muka nie je dobra na jedenie a sucha strava nie je dobra-treba jest teple polievky-vsetko teple a vyhybat sa studenym jedlam a mrazenym vyrobkom-nanuky,zmrzliny...
skusim tu dat nejake stranky ak najdem nieco o tom...
ale musi na tom nieco byt lebo ja ked vsetko dodrzujem nie je mi zima-jakmile trochu nieco z toho vynecham a zacnem jest len tak ako sa mi chce-HNED NA MNA PRIDE TAKA ZIMA-JE TO VELMI NEPRIJEMNE-CITIM SA AKO CENCUL...A AKO PO MNE PRECHADZA ZIMA...
je to velmi neprijemne...

abeba

Nečítala som všetko, ale to, že ti je zima nesúvisí s jedením rožkov a suchej stravy. ale so zlým krvným obehom. Neviem či piješ dosť tekutín, ak áno skús si kúpiť nejaký bylinkový čajík na čistenie krvi napr.žihľavový, alebo nejakú zmes, v lekárni ti snáď poradia.

mikona

jankaaaa, tu na fóre su nejakí liečitelia? to je pre mňa novinka. a kedy potom liečia a zarábajú tie milióny, keď trčia na takomto fóre? ako môžeš vedieť, že niekto kto predáva alebo ponúka nejaký prípravok je liečiteľ? to je možno len nejaký predavač alebo distribútor. lebo úspešný liečiteľ by tu určite nemohol zabíjať čas. kedy by sa potom venoval klientom?

Lulu2011

janka - veru, tiez ma nebavi sa bruzdat iba v lyziarskych nohaviach a bundach po vonku, chcem vysoke cizmicky, kabatiky, ale fialove usta k tomu nic moc :)))

Maoam - tých 90 minut by mi aj stacilo, no idem si po sveter, zase zacinam drkotat :))