Šport a chudnutie

samija

no inak sa schudnut neda :D jedine, ze sa clovek bude hybat. ale na to predsa nepotrebuje extra specialny bicykel. da sa chudnut aj bez bicykla.

lianka22

najlepšie na chudnutie je behanie a jazda na bicykli z cyklospecialit www.cyklospeciality.sk je skvelý, pretože na nom možem jazdit kam len chcem a ešte mam pekne štihle nohy

mamarta2

- podla mna je celkom jedno, aky sport clovek robi, ak ho robi s entuziazmom a dava do toho vsetko. da sa schudnut pri comkolvek. teda okrem sachov:)

Elizabet22

To je jasne, ze pri sporte sa chudne najlepsie a najrychlejsie. A ak ta ten dany sport aj bavi, tak o to lepsie:)

Dexter2016

Ktorý šport? To je otázka veľmi zoširoka. Povedal by som, že beh, bicykel, ale ak rátam že niekto trpí obezitou, tak možno bude lepšie začať niečím šetrnejším pre kĺby. Skús si niečo prečítať o rotopedoch www.testmagazin.sk
Nie je to tak nákladná investícia a zároveň to je pre budovanie výdrže a chudnutie super vec. Zvlášť aj teraz keď začína počasie, že na bicykel sa už príliš človek nedostane.

kralovna_12

športom sa chudne najlepšie. Ja to sice nerobim, ale pre zabavu jazdim na kolobežke a na mojej postave je to už pekne vidno

jaskova

niekomu staci na schudnutie chodza, iny potrebuje poriadne "zabrat", aby videl nejake vysledky. na kazdeho funguje nieco ine.

kikusb

pri strave som obmedzila sladké, treba hlavne veľa tekutín a veľa ovocia a zeleniny, nejako extra som sa zase neobmedzovala, keďže fitko nemám v mojom okolí žiadne bola som odkázaná na bicykel beh a cviky na doma