Aby sa darilo

Lulu2011

cinkaa - muz nechcel ani pocut o podnajme, ze JEDINE byt, darmo som mu vravela, ze byty pojdu dole, ja som chcela spon ten cas vykrit kým boli nehorazne drahe podnajmom,ale bola som s malym batolatom a velmi som si vyberat nemohla

Lulu2011

jajka - a ked krachne banka v ktorej ma clovek hypo, krachne aj hypo? :D

ako to, ze slovensko nezacne kricat ze potrebujeme pomoc? ved sme na to strasne, minimanle vychod a stred SR urcite

Lulu2011

cinkaa - no nemozme zit v prenajme, ked mame hypoteku uz 3 roky na 30 rokov,,,ja nemam ok zdravie a muz o prestahovani sa do BA, alebo inde ani pocut, ze si mam najst pracu hoci za 400 eur a budeme zit od vyplaty k vyplate, ze tak zije vela ludi,,,tak co mam snim robit :( teraz nemozem povedat nic, lebo ja prijem nemam, nemam sa na co odvolat, chapes

midwest v UK? asi ano

cinkaa

Lulu a nemohli ste radsej ostat zit v prenajme? A nemoze ist trebars manzel robit do Bratislavy? Nieco musite jednoducho zmenit, lebo na psychiku to mate strasne tazke a este ked pises, ze ani zdravotne to nie je najlepsie, ved takto sa neda zit navzdy.
Zijeme v midwest (stredny zapad:)

jajka001_

hej, tu sme vsetci normalni pracujuci ludia na hranici chudoby a este mame podporovat Grekov. navrhujem, schváľme Euroval a vyhlasme bankrot.

Lulu2011

ta3 - aj mne by to stacilo k zivotu, kedze viac menej ine nepoznam, je to pre mna luxus, ja som urobila asi chybu, ze som neostala v zahranici, tu cloveka nic dobre necaka

Lulu2011

Omega - keby sme mali prijem aspon 800-1000 eur bola by som rada, kedze na hypoteku ide skoro 300 eur, kde su seky, sme stale v minuse, ja uz nevladzem a to potrebujem robit, len zdravie keby posluchalo viac, ja sa necudujem, ze baba jedna vyskocila z okna, lebo nemala z coho zit, ked ma clovek hypoteku proste nevyzije z sk platu :( keby aspon tej hypoteky nebolo, nejako by sme sa prevlacili z mesiaca na mesiac, ja sa priznam, ze neobedujem, lebo by nam nevyslo, maly sa naje v skolke, muz v praci a ja nieco s nimi pojem vecer

Lulu2011

cinkaa - no na SR by si musela byt luxusna spolocnicka a muz riaditel napr. vo VSE :D proste pre mna 6000 dolarov no nezazila som, v zahranici som mala prijem 2000 eur mesacne, tu som robila za tých 300 eur, viac ako asistentka, sekretarka nedostanes

kde zijete?

cinkaa

No jasne, studaci. Socialne stipko, ktore im uhradi cele studium dostavaju, na to nemaju, ale v studentskej jedalni, kde blby oblozeniak stal $10, na to maju...

cinkaa

To je fakt, manzel domov nosi dobre peniaze, ale robi 80 hodin tyzdenne, ma velku zodpovednost a do roboty ide kuknut aj v sobotu a nadcasy mu uz nikto nehradi...
Mrkla som na toho pelikana (poznam tu stranku) a velmi namatkovo som nasla let do NYC za 480 eur, ale to by si musel letiet z Budapesti. Ja som kupovala letenky pocas sezony, vtedy boli drahe.