Aby sa darilo

jajka001_

len sa postazuj, ulavi sa ti:)
nam to tiez dali ako podmienku pri hypoteke. takze mame dva ucty uplne nasilu. platime za ne poplatky, platime za vyber NASICH penazi z NASHO uctu, za ktory si platime. platime za platbu. co sa tyka nejakych kladnych urokov, su samozrejme minimalne a smiesne. takisto platime za vypisy, co by malo byt pravo, kedze spravuju nase peniaze, a nie sluzba za poplatok. su to zdieraci, prizivnici a ziju vlastne z nicoho - z nasich penazi. mozes mat ucet ktory vobec nepouzivas a o par rokov ti pride upomienka, ze si v minuse, hoci si tam pred par rokmi mal minimalny zostatok. logicky by ti mal skor narast nie? uroky, che.

Lulu2011

Teraz ma napadlo, ze by som sa mala prepolovat, lebo sa len stazujem a to vramci principov opisanych v Secret vobec nie je dobre :)))

Lulu2011

jajka - vies co nastvalo mna? ked sme si brali hypoteku, povedali nam, ze MUSIME mat ucet v banke, odkial si hypoteku berieme, kazdy mesiac vkladam peniaze na ucet, kedze muz dostava peniaze na ruku, odcitaju mi 50 centov ci euro za vklad a mesacne platim 5 eur za vedenie uctu, ktorý vobec nepotrebujem a mam na nom nulu, lebo len vkladam hypoteku, ktoru mi behom par minut stiahnu, takze ZDERSTVO

jajka001_

ludia su tu zvyknuti na chudobu. v tom je ten problem.
omega- banky treba zrusit. zarabaju na tom ze maju nase peniaze ktore im ani nechceme davat. ja mam ucet len preto lebo mi ho v praci nanutili.

Lulu2011

Omega - no lenze tam je ten rozdiel, ze ty sa nechas dobrovolne ozobracit :) to je akokeby si zlodeji daj dobrovolne peniaze, tiez to nebude trestny cin :)

0mega

nj, je sranda jedna vec.

ak vylupim BANKU, dostanem 10 rokov.

Za hoci aj 1000eur

ak banka OZOBRACI MILIONY ludi, idu jej dat dalsie peniaze :D

ten stav je viac nez chory.

Lulu2011

cinkaa - no ma tu chybu, ze si neveri vobec a je ten typ, co nic k zivotu nepotrebuje, staci mu 10 deka sunky na veceru a je spokojny, nebolo na benzin, zacal chodit MHD, proste nic mu nevadi, takze ano, nie je ambiciozny, ale mam ho velmi rada, co narobim? len proste teraz ked mam ja tazsie casy sa nemam o koho opriet financne, dufam, ze sa dam nejako dokopy a vezmem hocico aj tie hajzle

cinkaa

Tomu tvojmu manzelovi by som nalozila na zadok, mal by byt zodpovedny, ma rodinu a nie je schopny ju uzivit, ze sa nehanbi. Posledny robosi chodia robotovat do zahranicia, ich zeny doma s malymi detmi, len aby mali peniaze. Prepac, ale nedalo mi.

cinkaa

Chapem, ale jedno ti poviem, moj manzel by isiel aj zachody umyvat, len aby sme sa mali dobre. S tvojim manzelom by som asi nemohla zit, lebo nie som zvyknuta na neambicioznost... Urobili ste chybu, ze ste si zobrali na chrbat cosi, co si nemozete dovolit. Neviem ti poradit, co s tym. Zijeme v USA.