Aby sa darilo

Lulu2011

cinkaa - ked manzel zarobi uplne v pohode dost, zamerajte sa na to dietatko, mas uz 30 je to vek, kedy uz treba zacat s tým nieco robit, ak chcete dieta, drzim palce :) my mame krasneho nezbednika, naozaj sa vydaril, ludia na ulici sa otacaju, lebo je to take male charizmaticke stvorenie :) a sme velmi radi, ze ho mame, aj ked v chudobe, nedali by sme ho za nic a ked som mu minule vravela (ma 4 roky) ze ci ho mozem predat - zo srandy :D k bohatym rodicom, ze bude mat vsteko, povedal: v ziadnom pripade, vy ste moji najlepsi rodicia a ja chcem len vas :) proste dieta je laska velka a vas zivot bude urcite este krajsi, veeelmi drzim palce, aby sa vam coskoro zadarilo :) ale inak, maly ma naozaj vsetko, ked este boli nejake tie peniazky, najprv sa kupovalo jemu, ma pekne oblecenie, plnu izbicku hraciek, takze si myslim, ze v pohode standart dieta, len keby aj nadalej bolo dobre, ked sme uz siahli na financne dno, ale verim, vcera som zaspavala s vetou, vsetko je v poriadku a verim, ze zivot nas caka pekný :)

cinkaa

Neviem, ake mas zdravotne problemy, ale verim, ze sa z toho dostanes, nadej zomiera posledna! Musis byt zdrava pre svoje dieta a manzel by si tiez bez teba nemal co pocat.

cinkaa

Lulu, ja som tu vystudovala dve vysoke skoly, po skonceni prvej som hned nastupila do prace, sef mal nevhodne sexualne narazky, hoci bola dobre platena, odisla som z nej a po siestich dnoch som nastupila do druhej. To bol vtedy ekonomicky raj! Kde som si poslala zivotopis, odtial sa mi ozvali. Druhu univerzitu som skoncila akurat v najnevhodnejsom case, ked bola ekonomia uz na lopatkach a trvalo mi niekolko mesiacov si najst pracu. Potom som sa zamestnala ako manazerka dentalnej kliniky, mala som tolko prace, ze som sa nestihala najest, bola to narocna makacka, dala som vypoved, bola som strhana a schudnuta. Teraz doma oddychujem, nahodila som dve kila, som omnoho pokojnejsia, dobre spavam, manzel domov chodi z prace k usmiatej zene, doma cisto (vtedy som upratovala pred odchodom do prace, lebo som sa castokrat vratila domov aj o osmej vecer), navarene, napecene, myslim, ze on ma do roboty posielat nebude:) Priebezne si pozeram inzeraty, pracovnych ponuk, o ktore by som mala zaujem je malo, tak uvidime, co sa ako vyvrbi. Navyse sme zacali pracovat na dietatku a tu je materska dovolenka len 6 tyzdnov po tom, co odrobis pre danu firmu dva roky, ked chces byt doma dlhsie, rovno mozes dat vypoved. Ja by som bola s vytuzenym dietatom rada doma aspon rok, dva.

bingham

to ze tvoj muz...nechcel do podnajmu...je v pohode...ale to ze sa mu nechce ist za robotou...aby sa mala rodina dobre...neviem neviem..no :)

na druhej strane...nechodte do BA...uz staci :P

Lulu2011

cinkaa - tak to sm epodobne stare, ja mam 29, pracu sisi tam nasla bez problemov? tak nemozem to brat na lahku vahu, lebo z jeho prijmu nevyzijeme, keby nebola hypoteka tak by to este slo uplatat, ale takto je to strasne tazke, takze potrebujem nejaku zazracnu palicku nech som fit, nech mozem zacat makat

ta - och, to mi je luto, ano verim, ze choroby su zo zlej psychiky, my inak mame vztah velmi dobrý, správa s aku mne dobre, má ma rad, vsetko je ako v rozpravke, pokial nepride reč na financie, to sa oduje, ze zaraba dost, ked mu poviem, ze ludia maju aj raz tolko, tak povie, ze na vychode urcite nie a tym to haslo, ale ma 15 rocnu prax urcite by si zasluzil lepsie ohodnotenie a to mu este sef vravel, ze bude platy znizovat, tak este ked to málo znizi, tak fakt uz neviem

ta3

Lulu
je mi smutno, ked citam Tvoje riadky, hlavne si straz zdravie, to je to najdolezitejsie, na nicom inom nezalezi, lebo ked sa budes dlhodobo trapit napriklad pre neutesenu financnu situaciu v Tvojej rodine, mozes vazne ochoriet, ja som v mladosti v katastrofalnom manzelstve zila pod trvalym stresom a v beznadeji a vypomstilo sa mi to rakovinou prsnika

Omega
ten benzin, ktory ja tankujem (nic specialne, 95) stoji cca 1,40AU$ za liter, este nedavno to bolo cca 1,20, co bolo vzhladom na tunajsie platy takmer zadara

cinkaa

Lulu- este mi neda, chcem ti povedat, aby si sa nestresovala, viem, ze je to tazke, ale ked to tvoj manzel berie benevolentne, tak preco by si sa mala ty vytrapovat? Hlavne sa daj zdravotne do poriadku, to je prvorade a potom si isto nieco najdes.
Ja som tu 10 rokov, manzel 20, mam 30, manzel nad 40. Manzel ziskal zelenu kartu cez zamestnavatela, ja som mala studijne vizum.

Lulu2011

cinkaa - ak sa mozem opýtat kolko mate rokov a ako dlho tam uz ste? vybavovali ste si zelenu kartu a isli tzv. "na slepo" alebo ste uz mali vybavene aspon jendo miesto? dik

cinkaa

Mna velmi mrzi to, ze na Slovensku mam rodinu, ludi, na ktorych mi zalezi, najradsej by som vsetkych prestahovala sem. My sme si pri brani hypoteky nemuseli zakladat ucet. Vystihli sme tu dobu, ked sa banky este bili o to, kde si clovek berie hypoteku. Za bezny ucet, co mame, neplatime nic.
Posledni robosi malo byt makke i. V zapale nervov na lulinho manzela som urobila preklep.