Aby sa darilo

0mega

cozeeeeeeee

400eur za vodu?

to tak zvysili vodu ci ?

ja mam 333eur za elektirnu za 1 rok :/
a to mi navrhli paltit len 15e mesacne

som zvedavy za vodu.. a nehorazne je, ze byvam navrchu, teda kym sem pride tepla voda, tolko straty ze az..

kiez by som mohol na 2+ tyzdne :) ale cas nedovoli ..

vela z nich nie je na "gift" a colnici nie vzdy uznaju.. dalo by sa znizit hodnotu tovaru, ale to je uz ilegalne..
da sa to tak, ze poslem kamosovi v USA a on mi posle ako legalny darcek :)

Lulu2011

Omega - idealne na 2-3 týždne, ak nakupy plus trosicku aspon sa zorientovat v okoli, ked uz clovek ide tak daleko

clo sa riesi tak, ze sa posielaju veci ako dar bez faktury, ale neviem, ci su na to vsetci obchodnici pristupni, nemam s tým skusenost

0mega

sakra, ved ja platim len za pokutu 400eur :D a to mam len do najblizsieho mesta :) to mam za facku na druhy koniec sveta :D:D

a balim sa !!!!

:)))

0mega

napr briti maju na letiskach outlety, ak si kupia letenky, aj vnutrostatne za 40libier :)

a cenovo su lacnejsi o 20-25% tusim (tie outlety, na rozdiel od inych UK obchodov)

co je tiez zaujimave..

ale ten NY ma laaaaka veeelmi :D

0mega

clo a vyskusanie tovaru

clo je 0-20% a DPH je 20%

podla mna to je UZERA..

a PRIZIVNICTVO

..

su nelegalne sposob, ako toto obist (defacto to, co robi vlada)

servitku nemam, cize hovorim tvrdo.

lenze nechce sa mi riskovat atd.. nechcem platit tisice pravnikom a natahovat sa.

no na dovoz, myslim ak idem osobne, tak je to okolo 7000eur asi, nie som si isty na osobu.

aj svajciarsko ma nizke ceny a je blizko (pozor, tiez limit :( nie su v EU (maju ROZUM!)

cize ak je tych 7000eur spravne, tak parada, len musim nakupit VELA kufrov :D

a isiel by som tam aj pre atmosferu :)

minimalne 7 dni, no idealne 11.. (cisto NY), zevraj menej sa neoplati, ak ho chcem spoznat ako tak :)

Lulu2011

Omega - ano nemame nic vlastne, co bolo, nechcelo s anikomu zveladovat a radsej sa vytunelovalo, predalo za par, ved na co pozerat na buducnost, ci iných, sebe do vrecka, hlavne rýchlo a potichu a zahrabat za sebou

5 ludi, kurnik, asi zalozim hlasovanie, ale to by bolo asi proti pravidlam :p

Lulu2011

Omega - no moze byt ak je akcia, ja som pred 6 rokmi za taku cenu letela do Talianska na ostrov s prestupom - jedna cesta, este sa da nakupit v USA cez internet, ale zase ktovie ake clo ti nasi nahadzu ak budes mat nahodou smolu :))

0mega

pridali by sa asi 5 slovaci :)

mne sa velmi nepaci, ze tu mame same britske, nemecke a ktovie ake hypermarkety..

slovensko uz pomaly prestane existovat, len tak sa rozplynie v smogu zahranicnych investorov..

0mega

letneka do NY je za 400eur pre dospeleho. (asi aj spiatocna? nejaka super cena sa mi zda :D )

za predppokladu, ze najdem vsetko o 33% lacnejsie, co nie je nic futuristicke..

tak mi staci nakupit za 1200eur (?) a mam to vyhodnejsie ako u nas ?

u nas by to oblo a 1800 a tam je to za 1600+motel

asi pojdem na vylet :D