Epilepsia

RNG

Taurin nemam, ten pouzivaju v posilovniach a zatial som nevidel na neho dovod.
Damian, musis pripustit poskodenie mozgu aj mechanicky alebo kratky viralniou nakazou(mozno len jednodennou) matky v kritickom stave vyvoja mozgu plodu.
Na ten autizmus od tretieho roku-tam by som definitivne podozrieval vakcinacie.
Ale rozbor zamorenia zo vzorky vlasov je mozny aj na Slovensku, takze to by sa dalo velmi lahko potvrdit.Teda ak je to nasledok ortuti. Moze to byt ale aj nasledok roznych cudzich bielkovin a inych latok z vakcin nasilne zavedenych do tela.

damian

V ockovacej latke proti tetanu je timerosal (ortut). To ostava v tele velmi dlho. Teda, je ista moznost vplyvu ortute. Skus ten taurin. Maly pravdepodobne nema dostatok taurinu od narodenia.

radana

RNG,mozno keby mu supli antiepileptika a maly by prestal zachvatov,tak by som sa nebala akej kolvek co i len malej zmeny.Ale ked si spomeniem na to,co vsetko sme museli podstupit a ako to neskutocne dlho trvalo,aby sa moj syn zbavil zachvatov a hlavne,ze ku spravnym liekom sa prislo uplnou nahodou,tak mam naozaj hrozny strach nieco nove skusit..

damian

Presne, ako pise RNG, dufat a HLADAT. Poznam napr. zenu, co jej povedali aj v Luckoch, ze nikdy neotehotnie, teraz ma 3 chlapcov. Ked dostala smrtelny nonhodgkinov lymfom, doba prezitia je 5-7 rokov. Teraz je osmy rok a ma sa vyborne - nedavno si nasla novu pracu. Takze tak je to. Hladajme a hladajme. Renca, skus ten taurin. RNG, mas taurin?

radana

Prvy zachvat dostal asi druhy,alebo treti den po narodeni.Ma male zachvaty,ale maval ich aj 20 az 30 za den.Pocas tehotenstva som ockovana nebola.A ani tesne pred nie.Bolo to asi 6 rokov pred tehotenstvom,toto co sa ockuje raz za desat rokov.

damian

No, a este k tomu aj autizmus..., privelka nahoda. Aj autizmus aj detske epilepsie sa pripisuju ako dosledok vedlajsich ucinkov vakcin, ci uz vakcin u deti alebo vakcin matky. Ak nie vakcin, tak plomb (ktore nemas) a napokon strave, v ktorej tiez moze byt vysoke mnozstvo ortute (napriklad konzervocane ryby).

RNG

radana, moje heslo je "dum spiro, spero", cize pokial dycham, dufam.
Co bolo vcera nemozne,dnes je pochybne, moze byt zajtra samozrejme.
Mnoho deti "vyrastlo" z epilepsie, tj nejak sa im tie oblasti vyhojili a regenerovali, verim, ze pri natrafeni na spravne polotovary-ziviny na tu regeneraciu sa to moze podarit aj tebe.