Epilepsia

mira

Známy mával epilepsie kým žil so svojou radikálnou matkou. Bol to ustrašený typ. Prepáč, nechcem sa nikoho dotknúť, len rozmýšľaj.
Každá choroba sa DÁ vyliečiť. Len treba rozmýšľať a nenazývať riešenia somarinou a kravinou.
/máš problémy s reprodukčnými orgámni, že ?/Ešte raz prepáč, už ti nebudem nič radiť.

radana

Mira a co sa tyka toho prebytku tekutin.Maly akosi nepocituje nikdy smad,takze som rada,ked do neho nieco dostanem.Takze v prebytku tekutin to NEBUDE.A co sa tyka tych bodov je to somarina ako mraky..

radana

No ja neviem,ja mam z toho vsetkeho take zmiesane pocity.Asi si to musim nechat prejst hlavou a hlavne nabrat odvahu na nejake zmeny.Ale aj tak vam velmi pekne dakujem :)

radana

RNG,oni malemu diagnostikovali v 3-tom roku autizmus,ale pred tym to nechcel ziadny psycholog potvrdit ani vyvratit,proste hovorili,ze autizmus sa u malych deti zle diagnostikuje.Ale v tom tretom roku to bolo uz aj mne jasne ze je to ten autizmus.Pravdaze ze priznaky autizmu mal uz skor,len to nikto nechcel skor hodit na papier a teda to potvrdit.