Mihálnice 3D - skúsenosti

Carie

No ja mam 3D mihalnice zatial tyzden, krasne to bolo hlavne v prvy den. Aj teraz sa to este da, ale tiez mi dost vypadavaju, kazde rano najdem na vankusi 1-2. Vypadavaju aj s mojimi vlastnymi takze este uvidim ako to cele dopadne. Jednu som si musela sama odstrihnut, lebo sa mi furt stacala do oka a rezala ma. Celkovo sa casto stacaju kade-tade, uz to proste nie je tak krasne ako v prvy den.

MartinaPd

Neviem či toto fórum ešte niekto navštevuje,ale ak predsa tak tu je moja skúsenosť s 3D mihalnicami...Áno,keď sa mihalničky spravia,oči vyzerajú krásne a sexi,nepotrebujete špirálu,neskutočne mi to šetrilo čas a pridávali mi na sebavedomí,ale...Ale u mňa to tak bolo asi len prvý týždeň.Potom sa mi začali chlpiť aj keď som ich pravidelne česala,jedny padali smerom doprava,druhé dolava,otras.Začali mi padať a to nie len umelé,ale padali mi aj s mojími vlastnými,tak som si po 3 týždňoch povedala že ich dám radšej dole,že moje vlastné sú mi prednejšie ako umelé.Kozmetičku som si vyberala dlho a starostlivo,a tá mi pri aplikácií 3D povedala,že keď ich budem chcieť dať dole nieje s tým žiaden problém,vraj je na to originál drahý prípravok.Áno,prípravok mala,ale problém sa predsa len vyskytol.Neskutočne ma s neho pálili a boleli oči a už vôbec to nemalo ten účinok aký by to malo mať,išlo dolu pár mihalničiek,ostatné mi poodtrhala od korienka,z iných mi ostala len polovička,oči mi opuchli a poviem vám že radšej odrodím ešte tri deti ako si ešte raz mám dať dole 3D mihalnice.Teraz mám oči katastrofálne,nemám mihalnice,ostalo mi tam pár chĺpkov,ktoré ani nevidieť a ani zviditelniť,teda nalíčiť sa nedajú,ten zázračný prípravok mi ich úplne rozožral a pritom svoje som mávala krásne a husté, ale keď som bola sprostá mám čo som chcela mať...Baby nedávajte si to,nestojí Vám to zato,verte mi.Budte spokojná s tým čo máte,menej je niekedy viac! :(

mihalnicka

ahojte, ja som mala tiez mihalnice a boli krasne tyzden. potom uz boli rano popletene a pretocene ale stacilo ich precesat a bolo to ok :) viditelne zmeny po vypadani mi bolo vidno po tyzdni. ja som ich mala velmi kvalitne spravene a boli krasne. bola som s tym velmi spokojna. planujem si ich urcite este dat kedze som si ich potom nedala doplnit tak som ich dala dole sama a mam moje mihalnice bud take iste ako pred aplikaciou alebo trosku horsie. uz si nepamatam ci som ich aj pred aplikaciou mala taketo o nicom :DDD takze ja urcite odporucam. aspon vyskusat :)

alenka_maxova

aj moja znama si ich dala...jej skusenost bola taka, ze prve dva tyzdne boli prekrasne! A potom sa jej zacali jedna cez druhu tocit, kadejako vykrucat. Mala ich mat pekne 90 dni a z toho jej vydrzali mesiac...asi to zalezi od mnohych veci.

lulu22

Raz som sa mojej kamošky opýtala, že akú používa riasenku, že má neuveriteľne krásne riasy..a ona na to, že má 3d mihalnice :D
povedala, že si to dala urobiť za 60€ a každé dopĺňanie ju výjde 20€. A že jej to vydrží tak 6týždňov.má to naozaj moc krásne, povedala, že jej to ušetrí kopu času.
Hm, tak ja by som napr.na to nemala nervy a čas, chodiť si to stále dopĺňať.

Hendzi

Ja som to nemala, ale moje dve kamošky áno a tiež im vypadali a boli poškodené tie ich mihalnice, ale za pár dní sa im dali dokopy a teraz majú také svoje ako aj predtým, takže kľud.

3d

dala som si spravit 3d mihalnice. po 3 tyzdnoch mi opadali, ale boli tak nekvalitne spravene, ze jedna mihalnica umela bola prilepena cca za 3-4 prirodnych, takze to neslo inak dole, ako trhanim. kedze som bola na dovolenke, nemohla som zajst ku tej kozmeticke a kadejako sa to uz ohybalo, vadilo v oku. teraz mam vsetky dolu, svoje mihalnice mam riadne preriedene a maju dlzku asi jednu tretinu z mojich povodnych. katastrofa!!! neda sa mi to ani nijako namalovat. ale tak zase viem, ze snad mi do mesiaca dorastu, aspon dufam

bibba

hmm. k tomu len tolko. vymyslate, vymyslate. a potom to aj tak dopadne. aj baby co si daju vlasy nastrelit im to zobere aj tie ich vlastne vlasy. poznam viac bab co uz bez nastrelenych vlasov alebo clipov nevedia existovat.

sisente

Ahojte mam tieto 3D mihalnice od stredy, bola akcia vo ZV zo 117 na 60 :) trvalo to hodinu desat minut. Na kazdu jednu nadpajala umelu, vyzera to super, su krasne dlhe, zatial sa ani nepokrcili pri spanku :). Kamoska to mala a az na 4 tyzden jej zacali vypadavat, ale aj to postupne. Je ku tomu aj spirala ale to by uz asi bolo vela si myslim... Ja sa troskicku tiez bojim ako to bude, ked zidu lebo mam tiez dost fajn svoje a ked su namalovane boli super. Ale ako kazda zena, chcela som vyskusat, tak mam :))) nestazujem sa zatial :)... takze skuste uvidite, ja som ale zvyknuta bola si davat stale tiene, tak mne to teraz pripada ako take nahe licenie, ale predsa zmena, treba skusit, ale pre take baby co sa minimalne maluju bez nich, to musi byt riadne waw. A na vyber su tri dlzky az.