Mihálnice 3D - skúsenosti

Monitaaa

Mam 3D mihalnice rok a pol a nikdy som s nimi nemala ziaden problem.... Kazde 3 tyzdne idem na doplnanie, nič sa mi nepretača, nezlepuje mi riasy dokopy, na kazdej jednej svojej mam jednu umelu, su krasne huste a dlhe. Treba si poriadne vybrat kozmetičku a vidiet jej pracu, nie liezť do prveho salonu kde maju zlavu a potom širiť na nete poplach po jednej neydarenej aplikacii....

saša

Preboha nestraste tu ludi ..vsetci co tu tvrdia ze nemali nijake mihalnice tak to len preto ze si ich vytrhali ..a ved to je jasne ze nebudu mat nijake mihlanice ked si ich vytrhatju..sama som tu citala prispevky a len som sa vytrasila ked som si mihalnice chcela dat dole ..ja mozem povedat ze som mala 3D mihlanice je to krasne ..ale nie som zvynuta mat stale nieco na oku a nemala som staly prijem penazi tak som si ich dala dole u kozmeticky takmer u hocijakej vam ich daju dole ..a mozem povedat ze mam mozno este hustejsie riasy ako som mala .Tak ked chcete dajte si( a jasne ze u niekoho kvalitneho alebo o kom ste uz poculi nejaku recenziu alebo poznate niekoho kto ich uz mal u nej spravene ).. a uvidi kazdy sam ci mu vyhovuju alebo nie ..ale je to financne narocne..len ked sa rozhodnete ze vam uz nevyhovuju tak prosim vas si ich netrhajte ale zajdite ku kozmeticke

DominikaB

Baby ja som zo Senca a idem v pondelok do salónu Madame v Ba, viete o salóne niečo? ako tam robia 3D mihalnice? Ďakujem krásne!

Aďa Levice

Ahojte, ja robím 3D mihalnice v Leviciach a z vlastnej skúsenosti môžem povedať že baby chodia ku mne na dopĺňanie v 3 týždni. Ja ich tieš nosím - všetko čo máme v našom salóne som osobne vyskúšala a neponúkala by som niečo čo nie je dobré a poškodzuje to zdravie. Niektoré baby tu píšete že boli zlepené mihalnice - to je zle odvedená práca-mihalnice sa nikdy nesmú lepiť jedna vedľa druhej bezprostredne za sebou! Ďalej že máte oslabené svoje vlastné mihalnice keď ste si to dávali dole - nikdy sa mihalnice nesmú dávať dole bez špeciálneho produktu na to určeného!!! Vtedy si povytrhávate vlastné mihalnice a dochádza tak k narušeniu prirodzeného rastu. Preto potom dlho trvá regenerácia. Vždy svojim zákazníčkam vysvetľujem, že keď začnú vypadávať mihalnice je to postupné. Treba ich česať špirálou - ktorú u nás zákazníčka dostane po aplikácii 3D mihalníc, ale treba si uvedomiť že ČÍM MENEJ ZÁSAHOV TÝM DLHŠIE VYDRŽIA! Preto, keď mihalnice vyzerajú pekne uhladene, nemalo by sa zbytočne zasahovať do mihalníc a česať ich \"násilne\". Niektoré baby píšete že sa vám krížili - k tomu môže dvojsť z dvoch dôvodov: 1. zlá aplikácia 2. nie všetci ľudia majú všetky mihalnice smerované rovno (bezprostredne vedľa seba) Väššinou sa také mihalnice nachádzajú na vonkajšom okraji oka. Preto je dôležité že sa na mihalnice pozriem z hora ešte pred tým ako ich rozčešem kefkou pred aplikáciou. Na takéto mihalnice sa umelé mihalnice neaplikujú. Tiež je veľmi ale veľmi dôležité aby sme si uvedomili že sa vám priamo do očí z veľkej blízkosti nikto nepozerá. Ja viem že veľa zákazníčok sú detailisti ale je to iné keď sa vy pozeráte z blízka do zrkadla ako keď vediete s niekým rozhovor a on na vás hľadí. Tieš by som chcela povedať niečo k vypadávaniu - na ošetrenie je treba prísť s čistými viečkami a MIHALNICAMI na ktoré by sa nemala minimálne 1-2 dni aplikovať špirála. Tá totiť často obsahuje zložky ktoré zabraňujú dobrému prilnutiu umelej riasy k vašej prirodzenej. Ja ich pred aplikáciou ešte prečisťujem špeciálnym proteínovým odličovadlom. Niektoré baby píšete že sa vám zlepili spodné a vrchné mihalničky - ja pod oko dávam na to určenú podložku ktorá tomu zabraňuje - tú ešte prispôsobujem tvaru oka zákazníčky (lebo samozrejme nikto nemá rovnaký tvar oka.)Čo sa týka odličovania - osobne si myslím že sa k mihalniciam ani netreba líčiť pretože to líčenie nahrádza. Ale treba ho robiť s odporúčanými produktmi bez obsahu olejov a iných prísad ktoré narúšajú lepidlo.
Ďúfam že som vás dostatočne informovala o 3D mihalniciach, keď budete mať chuť môžete si pozrieť moju prácu na Facebooku alebo si prezrite našu webovú stránku prípadne mi môžete kľudne zavolať.
na Facebooku sme že - Salón krásy Claudi. www-čku máme www.salonclaudi.sk a môj telefón je 0949 827 606.
Tak Vám teda prajem príjemné nosenie mihalničiek bez starostí. :) Aďa Vrbková

saharina

juj, ale ked si umele mihalnice vytrhavate, tak je jasne, ze potom nemate ani svoje... ale ide aj o pracovisko, kozmeticku, aky ma material atd... vsetci chceme usetrit, ale ked vam niekto ponuka 3d za 15 eur nove a doplnanie za 5.. v""... tak sa neni comu divit... aku kvalitu ma asi to lepidlo, riasy, ked si predstavim, ze kozmeticka chce mat aj nejaky zist... alebo sa len zauča ked tak malo pyta... ???? netreba sa na druhej strane nechat zdierat... chodte na odporucanie, popytajte kamaratok, zien na forach... a hlavne ak to nepotrebujete, je to zybocne... pretoze na krasnych riasach, uvidite skor nejake skody rsp. oslabenie... ako na kratkych riedkych... a ak sa ocka zapalia, treba ist ocnemu, alebo aspon skusit nejake kvapky... Drzim palceky v hladani...

Carie

Lucia urcite ti narastu. Ja som si ich dole nedala dat u kozmeticky, nechala som to tak, nech to opada same. A opadalo, na moje vlastne mihalnice to nemalo velky vplyv. Ako celkovo mi sice za ten cas padali viac ako inokedy, ale nastastie to nikdy nebolo tak zle, aby to bolo nejak vidno. Ale umele mihlanice su pekne hlavne v prvy den a potom je to uz len horsie. Vselijak sa tocia, padaju aj s vlastnymi. Uz to nevyzera tak pekne. Je to dobre na nejaku akciu, napr. na svadbu alebo tak, ale inak nie.

Lucia.J

Kočky ak niektorá rozmýšľate na umelými 3D mihalnicami dobre si to rozmyslite pokiaľ ich nehodláte nosiť celý život. Sú krásne ja som bola maximálne spokojná až do doby keď som sa rozhodla dať si ich dole .... hmm nechcite vedieť čo mi ostalo na očiach namiesto mojich mihalníc ... zopár pár milimetrových \"chlpov\" budem veriť že mi naspäť narastú moje pekné mihalničky .... Pre mňa ponaučenie už žiadne umeliny :)

Magnolinka13

Ja som bola na 3D mihalnice a boli skvelé, je to dobré pretože sa už nemusíš maľovať ušetríš tým čas. Moja skúsenosť je taká, že na prvý krát mi ich urobili krásne dlhé a husté a vydržali skutočne 2 mesiace, no ako som chodila na ďalšie a ďalšie dopĺňanie tým menej vydržali. no nakoniec som sa rozhodla si ich už nedávať a doslova tie posledné som vytrvala :/ no moje vlastné mihalnice som už nemala žiadne, po dlhé dlhé mesiace no až teraz sa trošku vschopili a vyzerajú už celkom faj. no ak môžem odporučiť tým, čo majú krásne mihalnice nech si to vôbec nedávajú iba sebe tým uškodia a prídu aj o tie mihalnice čo majú :-)