Mihálnice 3D - skúsenosti

vierka5555

Mam školenie 3D mihalníc..pracovala som v salone kde mi šefka už hned po školeni objednala pani na 3D..Bala som sa hned do toho vhupnut bez praxe hodinu po školení, ale nemohla som povedat nie..(šefka je šefka)..Naštastie to dopadlo nad moje očakavania. Zakaznička odchadzala nesmierne spokojna aj ked mne osobne to nepripadalo byt tak super.čo je jasné ved som to robila 1krat:( Je to extremne pracné,časovo, psychicky aj fyzicky(chrbat) naročné. Robim to dalej,sprosto povedane zbieram prax, no a jak inak ako na ludoch. Kozmetička vas nikdy neupozorni ze je si sebou ešte neista,bohuzial.. A taktiež ferovo nepovie,nebude to profesionalne odvedena praca,som len tyžden skolená.Takže asi preto polovica z vas dopadla tak ako dopadla:( Jedine možem poradit : je stranka školiaceho pracoviska ktorí dopisuju vyškolene kozmetičky na svoju stranku. TAK hladajte tych prvych na zozname, lebo pravdepodobne, budu mat tu prax najdlhšiu.

viv

Ja som si dala robiť mihalnice v TN a som veľmi spokojná! Sem tam dáka vypadne, ale samozrejme, že mi tam nemôže držať večne. Tiež som bola odradená z týchto komentov, ale som rada, že ich mám a to čo sa tu píše tak je totálna blbosť...

tatiana4389

Caute baby, ja si tiez myslim, ze to zalezi od salonu a pristupu kozmeticky. Ja som mala 3D riasy a vydrzali mi asi mesiac, bola som s nimi velmi spokojna, moje vlastne riasy mi nevypadali, naopak mam pocit, ze su hustejsie, no z dlzkou mojich rias som nebola nikdy spokojna tak si idem dat opat 3D. Vacsinou ked si citate nazory na takychto portaloch, je ich tu viac negativnych nech ide o HAK, 3D riasy alebo hocico ine.Nespokojní ludia maju chut sa podelit o svoje trapenie aj s inymi (ja som taka ista), spokojní na to kaslu a uzivaju si to :) ak ste z BA vrelo odporucam salon temperance na seberiniho 14.

monitta 84

ja mam 3d mihalnicky,uz asi pol roka si ich chodim doplnat,nemam ziaden problem absolutne ziaden sa mi az nechce verit ako tu niekto pise ze ma zle skusenosti,ani neviem ze ich mam akurat si ich niekolkokrat denne cesem,a vyzeraju uzasne takze ja len odporucam.

Barbarelka

Ahojte kocky!
Vcera som bola na aplikacii 3D mihalnic a dost ma jedno oko pocas celej hodky bolelo,rezalo.Dodnes je cervene a boli ma to na mieste, kde bola ta "podlozka"v oku. Dnes odchadzam na dofcu do zahranicia kde mam o tyzden svadbu. Teraz mam celkom stres,ci sa to este nemoze zhorsit a budem sa vydavat ako angorak s dlhymi mihalnicami:-)..Alebo je toto normalny stav a uzivanim kvapiek to prejde???Mate s tym niekto skusenost?
dakujem krasne za odpovede!

cherryR

nevravím o tom že by som to za takú cenu robila keby robím sama,ale myslím že 100 a viac eur je fakt už zdieranie...taktiež je nezmyselné aby zákazníčka platila ,dajme tomu 30 eur za doplnenie pokiaľ jej vypadne 5 rias...

anavi

ja chodim na doplnanie uz vyse roka a zatial si nemozem stazovat. Nikdy som nemala polepene viecka, alebo nejaky opuch a to mam dost citlive oci. Ked ma raz omrzia, tak ich necham asi same vypadat a potom uvidim co to spravilo s mojimi mihalnicami :)))

jedna

cherryR, uz len tym, ze ste skolske pracovisko, si ohladne ceny povedala snad vsetko.
ak raz sa z teba stane zivnostnik a z prijmov budes musiet uhradit naklady- odvody do 2 poistovni, najom, rezia, material, plat, uvery, atd, tak pochopis, o com je ta cena za vykonanu pracu. cena sa totizto tak ako si to rozviedla ty netvori. trhova ekonomika je o niecom inom.

cherryR

no ako tu čítam tie ceny,to si snáď robia srandu.Do kozmetického salónu sme objednávali najväčší kufrík so všetkým materiálom a stál do 200 eur.U nás,v PD sa robia za cca 70 eur,doplnenie 30 (čiže investícia sa vráti za 4 úkony,materiálu je tam na XY použití) ale 117 eur je teda fakt veľa :D máme výhodu,že sme školské pracovisko,preto nemôžme mať drahé služby,3D mihalnice robíme za 30 eur,doplnenie 15 eur. Čo sa týka aplikácie,záleží od správneho zvolenia mihalníc,samozrejme.Hlavne sa treba opýtať zákazníčky aký konečný vzhľad si želá,či výraznejší alebo prirodzený,podľa toho volíme dĺžku a tým pádom by mala byť zákazníčka spokojná. Takže chyba je v tom,že kočky ktoré to robia si robia po svojom a nieje pre nich hlavná spokojnosť zákazníčky,inak si to neviem vysvetliť. Mihalnice by mali vydržať cca 3 týždne bez doplnenia,je dôležité dávať na ne pozor,opatrne spať aby sa nepritláčali na vankúš,je potrebné ich prečesávať,atď.Líčiť sa môžu,no poškodzujú ich odličovacie prostriedky,na to POZOR (najmä vtedy sa totiž stáva že sa lámu,odpadávajú,točia sa,...) Cena doplnenia by mala záležať od toho,koľko je vypadnutých,ak chýba len zopár mihalníc,tak ja väčšinou neúčtujem nič. Som veľmi prekvapená z vašich príspevkov lebo mne sa zatiaľ nikto nesťažoval,práve naopak,nevedia si to vynachváliť a šetrí to dosť času keďže sa to nemusí líčiť. Dúfam,že baby čo to robia si na tom dajú nabudúce záležať.