Chcem sa zmeniť

Príspevok v téme: Chcem sa zmeniť
geco

mam jeden problem....pred dvoma rokmi som bol sikanovany,kazdy ma bil,hadzali mi vecami do kosa a tak....
neviem ci to je preto,ale strasne som sa povahovo zmenil...zacal som tvrdo posilovat,cvicit box,proste som na sebe tvrdo makal den co den....zacinam byt agresivny ale neviem to ovplyvnit....kazdeho bijem teraz ja pre kazdu blbost a postupne tym stracam kamaratov pretoze sa ma boja a nechcu mat so mnou radsej nic.....teraz by som uz nemal problem nikoho prebodnut nozom alebo dobit k smrti,proste som neprekonatelne agresivny ku kazdemu,kazde druhe slovo co poviem je nadavka,ucitelom odvravam,jednej ucitelke som pretoze mi dala trojku prepichol na aute vsetky gumy,dalsej som dal do zamku na jej dverach sekundove lepidlo.....proste teraz uz neznesiem nic ani krivy pohlad,ani pol kriveho slovicka,proste nic....je to nejaka psychicka porucha?da sa to liecit?cim to moze byt?

geco

ano,vzdy som bol uplne odlisny od ostatnuych....ked ini nadavali,ja som chodil do kostola a rozmyslal nad tym,ako mozu byt taki zli,ked ini robili dobre,ja som robil zle a rozmyslal som,ako to je mozne,ze to nerobia aj oni.....vzdy som bol proste uplne odlisny od ostatnych,no oblubenost v kolektive mi nechybala....samozrejme,vravim o konkretnych kolektivoch,pretoze ten skolsky bol horor....
a,co sa tyka tej poslednej vety v tvojom prvom prispevku....davam ti za pravdu,no nie je to lahke....taktiez,nie je to zalezitost jedneho dna alebo tyzdna....zmena je tazka

katty19

Gecko, vieš, chápem. Si neobvyklý, zvláštny a preto chápem. Mám radšej výstredných ako ľudí v dave. Nesmieš byť na seba taký zlý, pre začiatok. Sľubuješ?

geco

prepacte ze pisem treti prispevok,no precital som si odznova vsetko,co napisal mili...fakt sa ospravedlnujem,pochopil som tak,ze ma povazujes za neuprimneho a za jedneho autora oboch tem...este raz sorry

geco

mili isty cas som si myslel,ze takych ludi mam no hlboko som sa v nich sklamal....teraz uz takeho cloveka fakt nemam,ostatni si myslia ze nemam nijake vnutorne problemy a zijem si v dusevnej pohode.....

geco

tak ale teraz som sa poriadne rozculil.....keby tu nelinkla danu temu panika,tak by som o nej a o tom,ze podobny clovek existuje ani nevedel.....nie som neuprimny,a ta tema nie je moja, vin disela vobec nepoznam viem,ze je to herec ale to je vsetko......a mozno sa neviem ovladat, no sprosty nie som.....neviem,ktory clovek by spravil taku blbost,aby si zalozil 2 temy na tom istom fore v jednej kategorii a uvadzal tam odlisne fakty.....ved to nedava logiku.....
ked mi neverite,prosim,napiste mail andrejovi nech checkne nase ip adresy,mne to problem nerobi.....dalsia vec je styl pisania,ale to uz nebudem podrobne rozoberat.....nedovercivost inych ma vobec nezaujima,i ked nastvat ma to vie....chcel som tu rady,a prispevky ktore som pisal som uvadzal z vlastneho uhla pohladu.....nevravel som ze vsetci ludia su zli,no vacsina z nich ano....ked maju moznost,tak su bohovia,ale ked k nim pride "vacsi boh",skrotnu a ich pozicia sa meni.....to je ta podstata,na ktoru som narazal....netvrdim,ze boh je zly,no prestal som mu doverovat.....stale som ho prosil aby ukoncil moje trapenie,a co z toho? uplne nic,len sa trapim viac.....
a katty ty ma tu asi jedina chapes,vazim si takych ludi.....vo vsetkom mas pravdu,co si napisala

milli

Dobre teda, geco, lenže niekde musíš začať. Takže ľudia sú zlí, Boh nespravodlivý, len ty si (alebo teda bol si) ten dobrý. Existuje niekto, komu by si dôveroval, o kom by si bol presvedčený, že ti naozaj rozumie, že ti chce dobre a že ťa má rád?

milli

Ahoj, geco, skutocne ma to mrzi, ze som ti tak tvrdo dohovaral, ale tiez ma pomylilo, ze tie dve temy, ktore spomenula aj panika, su od toho isteho autora - su velmi podobne. Preto som ta aj pomenoval neuprimnym, lebo som myslel, ze nam tajis veci, tu pises ine veci a tam zase ine. Ale ver mi, ze mi po tomto objasneni odlahlo a ze ta znova mozeme poznat ako toho, kto tuzi hladat vychodisko.
Milos, nenanucujem nikomu nic; jasne som to napisal aj vo svojom posl. prispevku. Ponukol som, co som mal a co pomohlo mne a snazil som sa aby to bolo uprimne. Viera vzdy musi byt slobodny akt. A ja sa budem tesit, ak bude gecovi pomozene aj inym sposomom.

katty19

No, nejako to musíš dať zo seba von. Nemyslím, žeby si bol zlý človek, podvedome vnímam tvoje úprimné prejavy, snahu dať veci do normálu. Určite sa ti to podarí. Daj si čas, nič neunáhľuj, nechci byť v poriadku hneď a zaraz. Preži to a ono to prejde. Takmer samé, v čase, priateľstvom, láskavým slovom. Určite to bude v poriadku.

katty19

Jaj gecko, gecko, podarený nick si si dal. Myslím, že to, čo momentálne hľadáš, je spoločnosť. Nevidíš naše tváre, mimiku, nič ťa nedráždi a ty kľudne rozprávaš o svojom živote. V pohode. Mýlim sa?