Chcem sa zmeniť

Príspevok v téme: Chcem sa zmeniť
geco

mam jeden problem....pred dvoma rokmi som bol sikanovany,kazdy ma bil,hadzali mi vecami do kosa a tak....
neviem ci to je preto,ale strasne som sa povahovo zmenil...zacal som tvrdo posilovat,cvicit box,proste som na sebe tvrdo makal den co den....zacinam byt agresivny ale neviem to ovplyvnit....kazdeho bijem teraz ja pre kazdu blbost a postupne tym stracam kamaratov pretoze sa ma boja a nechcu mat so mnou radsej nic.....teraz by som uz nemal problem nikoho prebodnut nozom alebo dobit k smrti,proste som neprekonatelne agresivny ku kazdemu,kazde druhe slovo co poviem je nadavka,ucitelom odvravam,jednej ucitelke som pretoze mi dala trojku prepichol na aute vsetky gumy,dalsej som dal do zamku na jej dverach sekundove lepidlo.....proste teraz uz neznesiem nic ani krivy pohlad,ani pol kriveho slovicka,proste nic....je to nejaka psychicka porucha?da sa to liecit?cim to moze byt?

milli

Môžem vedieť o akom súde tu vlastne hovoríte? Som z toho prekvapený, kde na to chodíte, ale bez urážky, dievčatá. Buď už ja neviem, čo píšem, alebo je asi problém ako to vnímate. Ja naozaj ten dojem nemám.

milli

Katty vie, o ktorú osobu sa jedná.
Mne je len zvláštne, že tu ktokoľvek môže písať o čomkoľvek a odporúčať čokoľvek a je to v poriadku. Keď však niekto ponúkne to, čo mu naozaj v živote pomohlo, vznikne jedna nedôvera, obrana, podozrenie, ba pobúrenie. Ja si ale naozaj nepamätám, v ktorom príspevku som niekomu niečo nanucoval. Môžete mi o takom jednom povedať?
Pokiaľ ponúkam rady, o ktorých správnosti som presvedčený, je z toho pomaly aplauz - však, katty. Ale keď trochu hlbšie vniknem do problému a poukážem na zdroj týchto úvah, už je oheň na streche. Ale, keď je rada dobrá, môže byť potom jej zdroj zlý (nemyslím tým seba)?

katty19

Stále obdivujem, Milli, tvoje rozumové kreácie, nadšenie, vytrvalosť... Ale nemožem sa nechať zaslepiť, lebo nie sme dokonalé bytosti a tak ako si zaslúžime pochvalu, zaslúžime si aj pokarhanie. A vieš čo si myslím? Aj toto by sme už mali preskočiť. Lebo verejne niekoho a dlho, prípadne často to tiež vobec nie je zdravé, človeku to ubližuje. Tak ja už stopnem a nechcem sa ďalej podielať na tomto vyrovnávaní si + a -. Lebo toto je iba to.

brunuska

milli ty vazne nie si Boh-nesud nas- bo nevies kto sme a co sme prezili-ty nemas ani len ponatia s cim sme sa my museli v zivote vyrovnat!!! Ja, Katty, Milosko aj Geco-alebo iny- ty mas na vsetko odpoved-ale keby si mal vyskusat zit nas zivot-so vsetkymi spomienkami atd...chcela by som ta vidiet.a ktoru konkretnu osobu mas na mysli???

milli

Katty, ty si asi dosť náladová osoba. Neber to ako útok, ani obranu, ale myslím si, že je na tom dosť pravdy. Nebudem sa obhajovať, ale ani sa nenechám hneď ovplyvniť. Najmä, keď tá konkrétna osoba je schopná v jednej riadku chváliť a o niekoľko viet ďalej vyčítať. To by odo mňa nebolo múdre. Možno by som sa mohol rovnako spýtať na úmysly, ktorými tu ten-ktorý prispieva a možno by z toho vznikla zaujímavá "galéria". Takže radšej tieto otázky neotvárajme... Mňa by však skôr zaujímalo, čo teba vyprovokovalo k takýmto úvahám...

katty19

milli povedz, aké sú tvoje skutočné úmysly na fórume? Hádam nechceš nasilu meniť a vzdelávať dospelých ľudí a ešte s často tak krutou minulosťou? Maj v sebe kúsok súdnosti a neznásilňuj, ja som už raz bola a preto neznesiem ani takéto správanie, vytvára sa vo mne prirodzený atak, aj keď ide o dobrú vec, pretože verím v Boha, UŽ DOSŤ, nechaj týchto maličkých, nech sa nadýchnu, oni pojdu dobrou cestou, len potrebujú čas!!!!!!!!!!!!