Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Laurina22

Ale jasne ze ma to unavuje a velmi...napriklad teraz som bola este v Panta Rhei,nakupit potraviny a aha,teraz som prisla domov...

A teraz idem do sprchy a pisat seminarku...

A o 5:00 sup sup budicek

pozri-

...jaj,asi to bude blba otazka-ci si unavena z cestovania/ja to beriem uz zo svojho pohladu/ved ty ako zdrava by si nemala mat problemi z cestovanim-sak aj ja som nikdy nemala -mohla som cestovat aj na koniec sveta...

Laurina22

A som tu sama,sefka tu nie je,chlapci kolegovci uz odisli...Vonku tma,Jemne melodie mi hraju...Tma v open space len hlavy sa svetielkujucimi monitormi...

Laurina22

Nie:-)Len ked pridem do prace 8,30 a som hodinu na obede,tak mi nejak nevychadzaju hodiny:-)Este cca 45 minut tu musim byt

Ale uz sa mi nic nechce robit....