Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Laurina22

A ty teraz byvas sama Pozri?

Vdaka,ja som uz doma:-)

Takze baby napriklad dneska som doma uz 16:30:-)))Cesta mi trvala 45 minut

pozri-

...neboj casom ta to prejde-nebude ta to boliet-a budes spominat uz len bez emocii a bolesti/na toho pana zenateho/...a mozno raz das radu/a pomozes/ inej kocke ktora bude v tej istej situacii ako si ty teraz...
no,ja som robila bezne veci ako sa robievaju doma-nic zvlastne...
tak zelam aby zb.dna si prezila v pohode

Laurina22

Celkom fajn sa mavam dnes.Uz ani tolko za mojim psikom neplacem,vcera len 1 x...

Na pana zenateho myslim coraz menej.A je to dobre...Nehovorim vsak,ze ma to este stale neboli...

Dnes idem o 15,30 z prace uz,pretoze v piatok musim v skole odovzdat pracu,tak to idem dnes doladit,este do nej doplnit nejake veci...

A ty pozri?Ako sa mas?Co si dnes porabala?

pozri-

...presne tak-ja som cestovala necelu hod. autobusom-niekedy na jednej nohe :)))

a autom je to predsa pohodlnejsie...
tak nech ti to vydrzi a stastne bez nehody...
ako sa mas inak?

Laurina22

Pozri ved moja rec,ja tiez hovorim,ze hodinka nie je az tak vela a dalsia vec,takmer vsetci okolo mna cestuju:-)