Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

pozri-

...no,ved ked je clovek zdravi nie je problem sadnut do auta a ist 1hod.to nie je az tak vela...
podla mna... sukromie je sukromie...

pozri-

LAURINA
...no-tak ja ti len budem drzat prsty aby si stale tak vladala ako doteraz-asi si neznicitelna ako som bola niekedy ja...TAK NECH TI ZDRAVIE SLUZI...
a inak aj ja by som volila takto ako ty-aj tak mas stastie ze mas pracu-ktoru si mozes prisposobit ako tebe vyhovuje-to je dnesnej dobe velka VYHRA....

MARIOLA
...nemusi ta to mrziet-nedala-pretoze uz nemam potrebu o tom pisat a hovorit.
aj tebe nech sa dari...

Mariola

Ahojte , poriešili ste dosť dnes toho :-) Ja som mala fajn deň , doma pohoda ...Vždy , keď to poviem , sa pohoda pokazí , ale risknem to :-)
Dochádzanie Laurine nezávidím , no bývať na priváte spolu s niekym ...to tiež asi ee . I keď zlaté časy internátne :-)))
Pozri , mrzí ma , že si chorá ..nedala si to najavo , dúfam , že budeš ok , prajem ti aby ano :-)

Maoam

jaj, myslela som ze kazdy vecer chodis tak neskoro domov, nejak som si to spojila, ked robis + VS, tak ked to je inak, tak potom fajn :-)

Majesty

Vela zalezi aj od faktu, kde ma ludi ktorych ma rada. (rodina, kamarati)
Povedzme ze 150eur plus opotrebovanie auta je polovica najomneho.
A teraz ak 20 dni krat 2 hodiny cestovania, cize 40-50 hodin stoji za 150-200eur, tak vtedy sa blizime k zvratu..