Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Maoam

Lauri a ber v uvahu este aj opotrebovanie toho noveho auta, ked jazdis denne tolko + benzin, udrzba, opravy, bla bla

inak ten cas to je fakt vela, si vezmi 3hodiny denne usetrene x kolko dni v roku, vies kolko je to spanku a oddychu? :-))

zvlast ked mas v BA aj skolu, si predstav ze by si mohla nastavit budik namiesto na 5:00 na 7:00 :-D

a to kazdy den :-D

takto ked prides domov, po sprche a veceri padas hned do postele,nie? takze z toho nic nemas, ze si tam kde si

Majesty

Maoam, paci sa mi ako premyslas :)

Pokial cestuje 2-3 hod (neviem vzdialenost stale), a to kazdy den a to sama, tak naklady cisto na cestu prevysuju najomne za 1-2 izbovy byt v Bratislave..

Dalo by sa aj vypocitat ze aka vzdialenost sa este oplati, alebo naopak uz neoplati..

Laurina22

Damy,to stoji peniaze.A priznavam sa bez mucenia,ja som velmi narocna a tak troska fajnova osobka.Ja by som nedokazala byvat s inymi ludmi.

Cesta autickom mi trva hodinku,lenze Laurinka sa musi este vyfintit,osprchovat,napapkat:-)))

A po praci sa este motka po Bratislave:-)

Maoam

:-D

pytam sa nielen pre praktickost ale aj preto, ze usetreny cas = viac spanku a oddychu, co za par rokov je slusna suma hodin, ktore by Laurina ziskala a odrazilo by sa to pozitivne na jej kondicii aj zdravi, lebo takto si uzenie burn-out, este teraz vladze, lebo je mlada a zacala, ale pät rokov je dlha doba...Lauri premysli si to

Majesty

Maoam, haha, presne toto som isla napisat, presne toto iste, len nakoniec ine :) to by bola sranda, ze v rovnakom case uplne, uplne rovnaka otazka :)))))